Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.10.13, 18:37   #14
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Öneriniz Gerekli.. Yardımcı Olabilir misiniz?

Allam tartışmaya bak hele... Bunun sonun öahkeme kapısında bitmesinde ne olursa olsun. Sonunda duyacak annesinin ve babasının tartışmasını çıkacak size ne be benim adımdan ben kullanacağım derse eğer hiç şaşmam.

Ben üç ay isimsiz kalmışım. Dayımın denizlerden dönmesini beklemişler. Kız olursa ismini ben koyacağım demiş ve gitmiş. Üç ay sonra gelmiş ve ismimi kulağıma fısıldamış. O zama göre isimim modern kalıyor. Anneme neden bu isim diye sorduğumda çok sevipte kavuşamadığı sevilisinin ismi olduğunu öğrendim. Dayıma neden kendi kızlarından birine koymadın sorduğumda "kızım nasıl koyarım yengen biliyordu her gün a. ...mıçardı, gerçi şimde bir farkı yok ya neyse azla idare ediyoruz demişti.

İki isimli olunca büyük adam olduğunu da şimdi öğrendim. Azcık sevindirik mi olsam demedim değil hani.

Biraz acımasız olacağım ama ilk söz hakkı annenindir. Bütün eziyetlere katlanan anne.

Baba ne yapıyor?

Gelip konduruyor sonra getir götür istekleri. Olacak o kadar.

Gülü seven dikenine katlanır diye boşuna dememişler hem. Baba centilmenliğini konuştursun bebenin tepesini attırmasın. Haliyle de annesinin.

Yoksa.... ben bir şey bilmiyorum.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.