Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.13, 23:06   #39
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30790
Aldığı Teşekkür: 40438
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Öneriniz Gerekli.. Yardımcı Olabilir misiniz?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal34 Mesajı göster
Vallahi şimdiden anne babanın büyük adam yapma hayalleri varsa o çocuğun yerinde olmak istemem.
Real güzel yazmış bende katılıyorum çift isim çok karışıklıklara sebebiyet verdiği gibi psikolojik etkilerde yapabilir.
Bence, makul bir dil ile izah edin, tek isme yönlendirin derim ben. Varsın büyük adam olmasın, sadece adam gibi adam olsun yeter.

Benim tek ismim var, şimdi niye büyük adam olamadığımı anladım, ahhh annem, babam ahhhh
)

Abi R.T.E gibi büyük adam olacağına hiç olmasın. Tek isimli olsun adam olsun R.T.E de 3 isim var mübarek .

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Evrim babaya selam söyle bunlar en kolay yerde taklımışlar.O çocuk doğacak gece uykusu denen şeyi unutsunlar bikere birkarış bişey olacak mızıl mızıl karnını doyurcaklar altını değiştircekler gazını çıkarcaklar uyur artık dediklerinde gene başlayacak mız mız mız cinnetlik hale gelecekler.Gece yarısı valideyi arayacaklar anneee bu çocuk susmuyorSonunda anasıda danasıyla ağlamaya başlıycak ya ben bakamıyommu

Baba desen yiyecek doldurduğu alışveriş sepetine bebek bezi mama gibi bilimem eşyalar dolduracak artık hangi markette bez kaç para bilecek.
Çocuk birden toplanır şişmanlarsa arkadaşları ne yediriyonuz lan bu çocuğa pofuduk gibi olmuş diyecek yok çocuk sıska olursa kandinizi yiyceğinize çocuğa yeirinde az büyüsün diyecekler.Dahada sayarımda neyse kalanınıda babası gelince sayalım

Kız bu yorumdan sonra çocuk çıkmasın diyecekler Olduğu yerde yok bu kadar sorun

Önerime gelince tek isimden yanayım. Çağan.
Çağan Sarp yada Sarp Çağan birlikte hiç yakışmıyor bence. Birde soyadı eklenince çok uyumsuz olacak.

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.