Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.10.13, 12:42   #162
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5976
Mesajlar: 25,788
Ettiği Teşekkür: 100617
Aldığı Teşekkür: 141448
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)


Haftalık Burç Yorumları

(14 Ekim - 20 Ekim)


Sevgili Koçlar, bu haftanın en etkili enerjisi sizin burcunuzda gerçekleşecek Ay tutulmasıdır. Tutulmaların bir hafta öncesi ve sonrasında yeni kararlar almaktan kaçınmalısınız. Devam eden işlerin ise askıya alınmasını gerektirecek bir durum yoktur.

Bu enerji sizin için kişisel alanda bazı sürprizlerin ortaya çıkmasını sağlayabilir. Yüzeyin altında duran bazı şeyler saklanmaktan vazgeçip size ışık yakmaya başlayabilir. Önemli bir başarının altına imza atabilirsiniz. Bulmacanın parçalarını bulup resmi tamamlamanıza yardımcı olacak bir enerjidir.

Güneş 7.evinizde ortaklık ilişkileri, yakın ilişkiler, eş ilişkiniz, iş ilişkiniz, birebir ilişkilerinizin hepsinde size ayna tutan bu enerji, kendinizle yüzleşmeniz ve hatalarınızı, eksiklerinizi görerek tamamlamanız konusunda sizi uyarıyor. Onların gözünden de bakmayı öğrenmeniz anlamı taşıyor.

19 Ekim tarihinde yaşanacak Ay tutulması, sizin için iç dünyanızda bazı şeylerin ortaya çıkması anlamı taşıyor. Gizledikleriniz, hayalleriniz, inanç ve merhametiniz, başkalarına karşı ne kadar müşfik olduğunuz, kaygılarınız ve manevi inancınız, maddi olmayan konular gibi alanlarda bazı durumlar ortaya çıkartır.

Daha önceden gizlenen bir şey su yüzüne çıkar. Bir denge arayışı duyarsınız, tüm tutulmaların gizlilikleri ortaya çıkaran bir misyonu vardır. Ancak şu anki enerjiler sizin birebir kendi sırlarınızı değil, sizi dolaylı olarak ilgilendiren konuların açığa çıkmasını sağlayacaktır. Sizin gözlemci veya şahit olmanız mümkün olabilir. Sürpriz gelişmeler olabilir, güzel haberler duyabilirsiniz.

Güneş 6.evinizi etkilediği için, iş hayatınızda egonuzu yaralayan, gururunuzu acıtan bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Faaliyetler, ev ve ofis yaşamındaki alanlarda etkili bir enerjidir. Ancak bu olayı şahsi düşünmeyin çünkü sizin işinize ileriki tarihlerde yaradığını göreceksiniz.

19 Ekim tarihinde Koç burcunda oluşacak Ay tutulması sizin için, uzun vadeli hedefler, arkadaşlıklar, grup bağlantıları gibi konularda bazı sürprizler getirebilir. Ne zamandır yüzeyin altında ilerleyen konular, şimdi ortaya çıkabilir. Bir insanın yaptığı jest, bir dosttan gelen destek, sizi destekleyen olaylar gelişebilir.

Tutulmaların bir hafta öncesi ve sonrasından ani kararlar almamak daha iyi olacaktır. Yeni gelişen olaylar için karar vermeden önce biraz bekleyin. Ancak eskiden beri devam eden projeler veya işlerin sürmesinden bir sakınca olmayacaktır.

Güneş 5.evinizde ve sizin kişisel çekiciliğinizi yükselterek, enerjinizi büyüleyici bir hale getirir. Sanat, çocuklarla bağlantılar, zevk ve eğlence, romantizm gibi konularda yaratıcı işler yaparsınız ve güzel zaman geçirirsiniz. Yeterince takdir edilmediğinizi düşünürseniz, aşırı duyarlı davranacağınız günlerde olduğunuzu unutmayın.


Bu haftanın en etkili enerjisi 19 Ekim tarihinde sizin 10.evinizde oluşacak Ay tutulmasıdır. Kariyer ve itibar konularında size sürpriz gelişmeler getirebilir. Bu güne kadar geri planda yavaşça işleyen konular, bir anda gün ışığına çıkacaktır. Bir kariyer değişikliği, ani bir meydan okuma, sürpriz bir promosyon veya zam gibi çeşitli konular gündeme gelebilir.

Ülkemizde bu tarih tatile denk geldiği için gerçekleşmesinin zayıf olduğunu düşünebilirsiniz ancak tutulmalar sadece içinde bulundukları günü etkilemezler. Bir hafta öncesi ve sonrası da en az tutulmanın olduğu gün kadar önem taşımaktadır.

Güneş 4. Evinizde ve sizin için köklerinizle, ailenizle derin duygular içinde temasa geçmeniz, ev ve aile konularında ilginizin artması anlamına geliyor. Kendinizi şarj edip yenileyebileceğiniz bir haftadasınız ve iç ihtiyaçlarınızı belirlemek konusunda bazı keşiflerde bulunabilirsiniz.
Bu haftanın önemli enerjisi 19 Ekim tarihinde Koç burcunda yaşanacak Ay tutulması olacaktır. Sizin 9.evinizde gerçekleşecek bu tutulma inanç, kişisel felsefeniz, seyahat ve zihnin sınırları gibi konuları içine alacaktır. Bu tarihin bir hafta öncesi ve sonrası da aynı etkiye sahiptir.

Bu konularda bazı değişimler yaşamanıza neden olabilir. Kişisel inanç sisteminizi test edecek bir olay yaşayabilirsiniz, rutinin dışında bir maceraya atılabilirsiniz, yükseköğrenim veya seyahat için ani bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Güneş 3.evinizde sizin oldukça meşgul olduğunuzu gösteriyor. Hatta yılın en yoğun zamanlarını yaşıyorsunuz. İletişim, kısa geziler, işte yoğunluk gibi durumlar oluşabilir. Sosyalleşme yeteneğiniz ve entelektüelliğiniz ile bazı işleri kolaylıkla halledersiniz.
Bu hafta önemli bir enerjiyle karşı karşıyasınız. 19 Ekim tarihinde koç burcunda oluşacak Ay tutulması, sizin için mali kaynaklar konusunda bir sürpriz anlamı taşıyacaktır. Önemli bir başarıya imza atabilir, mali bir destek bulabilir, mali bir uzlaşma yakalayabilir, bir kredi alabilir, nafaka gibi bir destek alabilir veya kaybedebilirsiniz.

Bu tarihin bayram tatiline denk gelmesi sizi yanıltmasın çünkü tutulmaların bir hafta öncesi ve sonrası da etkisi aynı şekilde güçlüdür. Bu dönem boyunca yukarıda anlattığım konularda bazı sürpriz gelişmelere karşı hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim.

Güneş 2.evinizde ve bu yılın en mali dönemindesiniz. Hayata karşı oldukça materyalist yaklaşmanız mümkündür. Kendi eşyalarınıza karşı ilginiz artmış olabilir. Abartılı harcama alışkanlıklarınız nedeniyle, kendinizde finansal bir stres oluşturmanız da mümkündür. Konforun sizin için önem kazandığı bir hafta diyebilirim.

Bu hafta 19 Ekim tarihinde gerçekleşecek Ay tutulması, sizin 7.evinizi etkilediğinden ortaklık ve aşk ilişkileri konusunda sürpriz gelişmeler yaşamanıza neden olabilir. Eskiden beri gizlenerek gelen durumlar açığa çıkabilir. Şaşırtıcı değişimler yaşamanıza neden olabilir.

Aynı zamanda Neptün de karşıtlık yaptığından sağlık konusunu ihmal etmemelisiniz. Bir iş veya eş ilişkisinde bir patlama yaşanabilir. Herhangi bir ilacın yan etkisine karşı dikkatli olun. Kurduğunuz ortaklık veya iş ilişkisinin ne kadar güçlü olduğunu görmenizi sağlayacak bir olay yaşayabilirsiniz. Tutulmaların bir hafta öncesi ve sonrasında etkili olduğunu unutmayın.

Güneş, size enerji ve canlılık veriyor. Yenilenmenizin için güçlü bir haftadasınız. Kendi kişisel projelerinizi hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Görünümünüzde bazı değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için yaptığınız çabalar olumlu sonuç verir.

Bu haftanın en önemli enerjisi 19 Ekim tarihinde 6.evinizde oluşacak Ay tutulmasıdır. Çalışma ilişkileri, günlük işler, iş çevresinde sağlık sorunları konusunda bazı gelişmeler ortaya çıkabilir. Yüzeyin altında kalan şeylerin, su yüzüne çıkması anlamı taşıyan bu enerji, size bazı sürpriz gelişmeler yaşatabilir.

Mesela bir iş projesinde çok şaşıracağınız birinden bir destek gelebilir veya bir meslektaşınız bir duyuruda bulunabilir. Eğer duygusal enerjiniz olumluysa sağlık durumunuzda da olumlu gelişmeler yaşanır. Ancak iç huzurunuzda sıkıntı varsa bazı sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Egzersiz ve beslenme programına dikkat etmelisiniz.

Güneş, 12.evinizde parlıyor ve sezgilerinizi dinlemeniz, hayatın hızlı temposuna bir mola vermeniz için sizi destekliyor. Son bir yıl içinde öğrendiklerinizi uygulama zamanındasınız. Kişisel planları yapmak için biraz geriye çekilmenin ve fiziksel enerjinizi toplamanın doğru zamanındasınız.
Bu haftanın önemli enerjisi 19 Ekim tarihinde Koç burcunda yaşanacak Ay tutulması olacaktır. Bu tutulma sizin 5.evinizde yani romantizm ve çocuklar evinizde meydana gelecek. Bu konularda bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaratıcılık, romantizm, zevk ve eğlence, çocuklar gibi konularda önemli bir başarı veya sürpriz bir gelişme olabilir.

Flört ettiğiniz bir ilişkide gelecek konusunda bir karar alabilirsiniz. Tutulmalar çoğu zaman kendimiz için net kararlar almamıza neden olacak etkileri ortaya çıkarmak için gelişirler ve bir hafta öncesi ve sonrasında da etkileri devam eder. Çocuk sahibi olmak konusu gündeme gelebilir.

Güneş 11.evinizde ve bugünlerde attığınız adımların, sosyal ilişkilerle kurduğunuz ağların, ekip çalışmalarının ekmeğini iki ay sonra yiyebileceğinizi gösterir. Tamamen yeni olan bir şeyi denemek istediğinizi gösterir. Yeni olana ilginiz fazladır.
Bu haftanın en önemli enerjisi Koç burcunda oluşacak Ay tutulmasıdır. Sizin 4.evinizi etkileyecek bu tutulma 19 Ekim tarihinde gerçekleşecektir. Ev, aile ve ev hayatını çevreleyen konularda etkili olacaktır. Mülkiyet, anne, aile gibi konularda öne çıkacak sürpriz gelişmeler olabilir.

Evde yenilenme veya bir proje, bir aile üyesi veya ebeveynlerle ilgili bir gelişme, evde bir telaşa sebep olabilecek bir etkinlik ve benzeri konularda olayların etkili olmasını sağlar. Bu enerjinin bir hafta önce ve bir hafta sonra da etkili olacağını unutmayınız.

Güneş, 10.evinizde ve sizin iş veya iyi karakteriniz sebebiyle övgü almanızı, takdir toplamanızı sağlıyor. Otoritelerle iletişim kurmanızı kolaylaştırıyor. Ancak guru ve başarının sizi kibir tuzağına itmesinden uzak durmanız gerektiğini unutmayın.

Bu haftanın en önemli enerjisi 19 Ekim tarihinde koç burcunda oluşacak Ay tutulması olacaktır. Sizin 3.evinizde etkili olacak bu enerjinin anlamı, kardeşler, komşular, sınıf arkadaşları gibi ilişkilerde sürpriz gelişmeler anlamı taşımaktadır. Ayrıca iletişim ve yazı gibi konuların da öne çıkmasını sağlar.

Kardeşinizle ilgili bir macera, bir fırsat gündeme gelebilir. Yakın çevrenizde veya mahallenizde bir telaş oluşabilir. Benzeri konularda bir iletişimsel olay sürpriz biçimde ortaya çıkabilir. Bu enerjinin bir hafta öncesi ve sonrasında da etkili olduğunu unutmayın.

Güneş 9.evinizde ve yüksek öğrenim, seyahat, felsefe ve kişisel gelişim gibi konularda etkili olacaktır. Yeni deneyimler, faaliyetler, bilinci geliştirmek gibi farklılıklar yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Enerjiniz çok güçlü ve açık ya da gizli düşmanlara karşı da dikkatli olmalısınız.

Bu haftanın en etkili enerjisi 19 Ekim tarihinde Koç burcunda oluşacak Ay tutulmasıdır. Bu tutulma sizin 2.evinizde etkili olacaktır. Kişisel mali durumunuz, eşyalarınız gibi konularda gizlenmiş olayların su yüzüne çıkması anlamı taşımaktadır. Mali bir projenin doruk noktaya ulaşması, ani bir para kazanma fırsatı, mali konudan kaynaklanan bir telaş gibi konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bir alacaklıdan ödeme alabilirsiniz. Avukat, broker, eş veya iş ortağından önemli bir maddi kazanç veya kayıp elde edebilirsiniz. Bir konuda sonuç almanız mümkün olacak ve bu enerjinin bir hafta önce ve bir hafta sonrasında da etkili olduğunu unutmayın.

Güneş 8.evinizde ve sizi hafta boyunca içinize kapanmaya, kişisel dönüşümler yaşamak için samimiyete doğru yönlendirecektir. Kendinizle baş başa kalma isteğiniz artabilir. Ayrıca krediler, nafaka, miras gibi konular da gündeme gelebilir.


Astroloğunuz der ki:

Mutlu ve keyifli bir bayram geçirmeniz dileğimle... Kurban Bayramınız Kutlu Olsun!


__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
6 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.