Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.10.13, 23:07   #22
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131224
Aldığı Teşekkür: 42614
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Zorba'm Gelmiş Hoş Gelmiş...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi £kin Mesajı göster
Kırk yıllık zorba değişmez insanlıkarayan

Bence hayırsızsın zorba
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi £kin Mesajı göster
Bak Aristo bile şok oldu
Demekki Insanlari degistirebilme yetenegine sahip degilsin.

Birkac tane Söför degistirdigim icin, Yanima oturan Söförler Vitesleri degitirirken bile, bir gözü bende oluyor.

Bir tanesinle aylar sonra yeniden görüstügümüzde, Esinle gezmeye gittigindeki Hikayeyi anlatamadan kendini tutamadi.

Bir günü her zamanki gibi Esinle Arabayla gezmeye cikmislar, Esi sasirmis, nasil araba sürüyor diye.

Yaaa ne oldu sana demis, (Eski Söförüme) Anliyacagin 45 seneden beri Adam söför, 3 Ay benim Söförlügümü yapti, Herifin Sürüs seklini bile degistirdim.

Anliyacagin, benden en az 20 Yas büyük,(65´in üzerinde) yanimda calistigi an, essas Söförlügü Ögrendi.

Bir taneside, Vitesi degistirmeden evvel, bir gözü hep bendeydi.

Eskiden yeri geldiginde 45´i hiz olarak gectiginde 4´üncü Vitese takardim, Lazim oldugu yerdede 130´u gecmis olsan bile, halen Ikinci viteste sürerdim.

Bu Sartlara göre!.

Iste bunu böyle ayarliyabilen, "Söför"!.

260´ta neymis, (Hiz olarak) 300´den sonra essas interesan oluyor. :8

160´a kadar, Araba bile Demirinle cekebilirsin, zamaninda yapmadigim iste degildi.

Diplomatlarin Arabalari Otobanlarda, 1 Metre mesafeyle Ikiyüzün üzerinde gider!.

Bunlarin arasina cok daldim.

SLK Mercedes bile beni gecebilmesi icin 45 Dakka Pesimden geldi, en sonunda gecebildi.

Pontiac Altimda olsaydi, O birak gecmeyi, Eksozumun Gazina bile yetisemezdi!. (Su Kara Simsege benziyen Modeli, Original 79 Model Motorla)

Otoban A5, Bos ve Müsade olan yolda 320 Km/h!.

Bunu Okuyan Söförlere simdi hemen söylemis olayim, su 260´tan sonra Radarlar cekmiyor diye, bu sadece Hikaye, Radarlar 320´dede cekiyor!.

Kendileride bazen inanmiyorlar ama, Cekiyor yani.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.