Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.10.13, 01:40   #26
Zorba
F£N£RBAHÇ£

Zorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 33
Aldığı Teşekkür: 206
Rep Derecesi : Zorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Kabadayi
Standart Cevap: Zorba'm Gelmiş Hoş Gelmiş...

Öncelikle £kin ablamın tatlı-sert sataşmalarından hoşnut olduğumu belirtip "zorba" kelimesini sadece kalbimizdeki fırtınalara karşı zorbalık olarak nitelendirmek istiyorum
Aristo abimizle bayadır görüşemedik tıpkı £kin ablamla görüşemediğim gibi.... Malum hayat şartları bazen el verişli olmuyor.

Kendimi tanıtayım bari yoğun istek üzerine :P
27 yaşında Bitlis doğumlu, İstanbul'da büyümüş ve yaşamımın son 4 yılını Çorlu'da geçirmekte bulunan kendi halinde biriyim. Bu şopar memleketine geldim geleli herkesten ve herşeyden uzak kalmıştım ki dün akşam ablaların bir tanesi gelip hadi boş durma takıl peşime diyene kadar. Şu an itibariyle de aranızdayım.