Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.10.13, 02:19   #27
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39568
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Zorba'm Gelmiş Hoş Gelmiş...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zorba Mesajı göster
Öncelikle £kin ablamın tatlı-sert sataşmalarından hoşnut olduğumu belirtip "zorba" kelimesini sadece kalbimizdeki fırtınalara karşı zorbalık olarak nitelendirmek istiyorum
Aristo abimizle bayadır görüşemedik tıpkı £kin ablamla görüşemediğim gibi.... Malum hayat şartları bazen el verişli olmuyor.

Kendimi tanıtayım bari yoğun istek üzerine :P
27 yaşında Bitlis doğumlu, İstanbul'da büyümüş ve yaşamımın son 4 yılını Çorlu'da geçirmekte bulunan kendi halinde biriyim. Bu şopar memleketine geldim geleli herkesten ve herşeyden uzak kalmıştım ki dün akşam ablaların bir tanesi gelip hadi boş durma takıl peşime diyene kadar. Şu an itibariyle de aranızdayım.

İyi ettin valla. Öteki ablana da seni getirdiği için teşekkürler.

Ha şiirlerini ihmal etme burda...