Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.10.13, 09:54   #201
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Bu isin egitimi okuldan baslamadikca, insanlarin escinselligi kavrayabilmesi soz konusu degil. Ne zaman ki bunun bir fikir meselesi olmadigi, dogada dort dogal yonelim oldugu (heteroseksuellik, homoseksuellik, biseksuellik, aseksuellik), hicbirinin hastalik olmadigi, bunlarin bir tercih olmadigi kisilere aktarilmaya baslanirsa ; bizler okul siralarinda o cileleri cekerken, bunlari dile getiren ogretmenler olmadigi muddetce hicbir sey anlasilamaz.

Escinselligin hormonal dengeyle baglantisinin olmadigi bilimsel olarak kanitlanmis, adamlar hala tip profesoru edasinda hormonal bozukluktur diyor. Bugun bir psikiyatriste gidip escinsel oldugunu soylediginde, sana hasta olmadigin anlatilirken ; adam hala tedavi edilmesi gereken bir hastaliktir diyor.

Neden biliyor musunuz ? Muhafazakar bir ulkede yasiyoruz. Zihniyetler hep muhafazakar. Dusunuyorlar ki bu cevreler, Allah bunu yasaklamis, ama yasamakta direnen insanlar var. Bu onlarin elinde, isterlerse birakirlar, Allah bu duygulari onlarin icine vermez. Tamamen dusunce bu yonde. Mesela bakiniz videoya:

Linkteki profesor unvanli din adaminin kustugu nefrete bir bakin Allah askina. Bizleri toplamaktan bahsediyor.

Ben su ortamda dahi anladim ki, butun yasadigimiz problemlerin kokeni insanlarin bilgisizliginden geliyor. Adam homofobik degilim diyor ama nefret etmiyorum dedigi seyi bile yanlis taniyor. Hani derler ya, beni bir sen anladin, sen de yanlis anladin mishali. Insanlara olayin temelini anlatinca anliyorlar esasinda, vay canina diyorlar.

Ama inanin kimseye kizmiyorum. Escinsellerin kendi icinde dahi ne kadar homofobik olabildiklerine tanik olduktan sonra, heteroseksuelin homofobisine ya da bilgisizligine kizamiyorum. Boyle bir ulke iste. Bu da bizim kaderimizmis. Canimiz cikana kadar herseye katlanacagiz, care yok.
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.