Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.10.13, 21:09   #4
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Ve Tanrı Lilith'i Yaratttı.

İşin içine yahudiler girerse, bir durup düşünmek lazım Herşeyin doğrusunu öbür tarafta göreceğiz.

Eğer yanılıyorsam Allah beni affetsin: ben Kur' an' nın bile değiştirildiğine inanıyorum. Bazen, okuduğum bazı yerler bana mantıklı gelmiyordu. Vallaha artık din üzerinde kafamı hiç yormuyorum. İnsanlar için fesatlık düşünmemeye, elimdekileri mümkün olduğu kadar paylaşmaya, sıkıntısı olana, elimden geliyorsa yardım etmeye, hergün bir kere de olsa Allahıma şükretmeye ... çalışıyorum. Dilimi, kalbimi, bedenimi koruyup bir şekilde doğru yolda olmaya çalışıyorum. Eskiler böyle diyor, diyip, körü körüne inanıp cehennemi boylamak da var ! Ben akıl verdim sana , niye düşünmedin diye sorarlar adama

Çağlar geçtikçe, sözlü ve yazılı olan herşey değişiyor. 1400 sene önceki halini kimse kolay kolay bilemez diye düşünüyorum. Nasıl ki İncil in orjinali şimdiki hıristiyan dünyasına gösterilse, ortalık karışsa, aynısı İslamiyet için de geçerli. Tüm büyük dinlerde erkek egemenliği kurulmuş, kadın cinsiyeti aşağılanmış. Günümüz müslüman erkekleri ağızları ile peygamberimiz ve kitabımız kadını yüceltiyor dese bile; hareketleri ve düşünceleri tam tersini gösteriyor. Hatalı olan her zaman için kadınlar. Şeriat da bile; tecavüze uğrayan kadın suçlanıyor, niye kendine tecavüz ettirdin diye. ( .......+18 )

Lilith milith umrumda değil; kadın erkekten altta kalacak değildir. Her işini kadına gördüren erkek de üstün değildir kadından. Doğmak için bile kadına muthaç, kendi işini görene kadar kadına muthaç, evlenene kadar gene kadına muthaç, evlenince gene kadına muthaç ... ! Kol kuvveti bakımından daha güçlü olailir erkekler ama bu üstün oldukları anlamına gelmez. Aynı şey cinsel organları ile ilgili kendilerine farklı gözle bakmaları da dahil. Onlarınki nasıl bir işe yarıyorsa , kadınların ki de yarıyor. Bu konuda da üstün olan taraf yok.

Akşam akşam coşturdun beni konuda Daha yazarım da küfürlerden ayıklamakta zorlanıyorum

Bir de yahudilerden daha iyi hikaye uyduran başka ırk yoktur İsrailiyat denir bunun adına. İslamiyet in içine edenler de yahudilerdir, İsrailiyat yani. Hıristiyanlığı da bozan yahudilerdi, İslamiyeti de bozan aynı şahıslar. Hurafeler, batıl inançlar ... hep yahudilerin yerleştirdikleridir.

( aklıma da gelmişken yazayım, içimde kalmasın çarşaf olayı için bakınız rahibelere. aslında yahudi kadınlarının giydiği bir kıyafettir, hıristiyanlara geçip, oradan da müslümanlara geçmiştir. )
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.