Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.10.13, 23:02   #5
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Ve Tanrı Lilith'i Yaratttı.

İkinci çok uzun geldi yarısında yoruldum bıraktım ama ben bunları yazanların erkekler olduğunu düşünüyorum. Bütün kötülükler ve şeytan ıvır zıvırları hepsi kadına mal ediliyor Adem saf masum despot kadın isyankar asi yoldan çıkartan şeytan tohumu, hatta bebek katili .
Ya bazen sorgularken bu din konularını da çıkartanların erkek kökenli olduğunu düşünmüyor değilim.Şöyle bakınca her şey erkeklere, kadınlara verilen ise itaat ve cehennem gerisi hikaye.Bizim dinimizde bile şimdi tutunanlar o yazın kavurucu sıcağında erkek şortla parmak arası terlikle gezerken kadını kumaşlara sarıp sarmalıyor kapanmazsa bak şimdi işin sırrı ortaya çıktı Lilith yoldan çıkartıyor.
İsyanlar edecekler iyice ya. Valla koymayın bunları ben isyankarların başını çekeceğim böyle giderse Paylaşım için teşekkürler.