Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.10.13, 23:40   #11
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Alevilere Küfredilirken | Tayfun Şahin

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
İnatçı kardeşim,
Güzel temennilerine bende katılıyorum,
ama,
bu iki mesele, şimdi ortaya çıkmış değil,
tarihi süreçleri olan bir sorun,
ama bastırlımış bir sorundu,

Dünya değişti,
özgürlüklerin önü açılınca, sorunlarda ortaya çıktı,
Eskiden ekonomi yoktu, enflasyonda yoktu misali yani
Sorunları ortaya çıkaran da insanlar ,aç gözlü para yüzünden insanı insana kırdırmaya çalışan bir avuç yaratık ve onlara inanıpta insanlığını ayaklar altına almışlar yüzünden çıkıyor.
Sözüm ona akıllı geçiniriz ama hayvanlar kadar bile akıllı olamıyoruz. Bakış açını beğenmedim kusura bakma zihniyetin bana ters.Ben insanı kişiliği ile kabullenirim.Mezhebi,rengi ile değil. Yahudiler gibi ari ırk meraklısı olanlarla işim olmaz. Benim inanışımda Allah'ın verdiği canı Allah'tan başkası alamaz ve inancıma uymuyor diye yargılamaz. Siz hiç mi Mevlana'nın yazılarını okumadınız.Ne olursan ol gel diyor bundan ötesi var mı?
Ne yani Sünni anne babadan doğdum diye şanslı gruptan mıyım ben öfff saçma meseleler bunlar.Bizim bunları tartışacağımız yerde ekoloji tartışmamız lazım.Dünyamızın kirliliğini tartışmamız onu nasıl koruyacağımız tartışmamız lazım ama nerde dar kafalı beyin işleri yapıyoruz lüzumsuz yere.Çocuklar gibi saf ve temiz kalmak isterdim bu pislikleri görmemek için.