Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.10.13, 08:27   #2
alamancı
Tam Üye

alamancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2013
Konular: 132
Mesajlar: 239
Ettiği Teşekkür: 234
Aldığı Teşekkür: 845
Rep Derecesi : alamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzel
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Cevap: Türkiye, işgal, altındadır

Dün topları, tüfekleriyle geldiler,asla unutamayacakları bir tokat yediler, Türk Milleti neymiş gördüler…Bugünse ekonomimizi,kültürümüzü, en kötüsü beyinlerimizi işgal ettiler, bizi bize yabancılaştırdılar,…Nereye baksak “Yenildik, bittik, mahvolduk,bizden adam olmaz” diyenler.

Bugünün işgalcilerine “Geldikleri gibi giderler” diyemiyorsak…, binlerce kefensiz yatan şehidimizin bize canlarıyla, kanlarıyla armağan ettikleri bu vatan topraklarının işgalcilere peş keş çekilmesine, sivil anayasa aldatmacasıyla “SEVR Antlaşması”nın gerçekleştirilmesine “dur” diyemiyorsak…kimse nutuk atmasın,

Ve hala daha içinde bulunduğumuz imkan ve şeraiti düşünüyor “vazifeye atılmak için içinde bulunduğunuz imkan ve şeraiti düşünmeyeceksin” diyen Gençliğe Hitabeyi görmezden, duymazdan geliyorsak….

Çanakkale savaşları süresince mevcudunun tamamı şehit düşerek tarihe ‘Şehitler Alayı‘ olarak geçen 57. Alay‘ı…, taarruz etmeyi değil,ölmeyi emreden büyük komutanı… unuttuysak.

Muharrem İnce'nin dediği gibi “Parlamenter demokrasi fiilen sona ermiştir. Bu iş bitmiştir.

Bu durumun tek bir açıklaması var:

“Bütün su başları işgal edilmiştir!!.”

İdareyi ele almadıkça, bütün kuklaları kukla sahiplerinin suratına çarpmadıkça, kendi öz yurdunda aşağılanmaya, horlanmaya, köle olmaya mahkumsun!!.

AKP’nin tartışma götürmeyen faşist zihniyeti,ve bunu layıkıyla yerine getirebilecek sayısal çoğunluğu karşısında hala daha mecliste muhalefet yapılabileceğini sanmak en hafif deyimle “Gaflet” tir…

Türk olmak suç haline geldi. Kanıyla, canıyla kurduğu, anasının ak sütü gibi helal olan vatanında ötekileştiriliyor. Devletinden adı bile çıkarılmaya çalışılıyor. Ülkeyi yönetenlerce katil, soykırımcı ilan ediliyor. Kurtuluşu için yaptığı savaş bile inkar ediliyor.

Türkiye Cumhuriyeti büyük bir kuşatma altındadır bugün. Amerika’sı, Avrupa’sı, yobazı, PKK’lısı candan, sıkı bir işbirliği içerisinde, dört koldan saldırıya geçmiş, tüm güçleri ile yüklenmektedirler.

Savaş alanı cumhuriyettir; Cumhuriyet ideolojisidir, Mustafa Kemal Atatürk’tür.

Başta ulus-devlet ve bağımsız Türkiye olmak üzere, Kurtuluş Savaşımızın tüm kazanımlarını ortadan kaldırmaya çalışıyorlar.

Çünkü onların hedefinde şanlı 1923 devrimi vardır. Lozan vardır. Sevr yasalarını yeniden yürürlüğe sokup, Türkiye’yi parçalamak vardır. Mustafa Kemal Atatürk vardır.

Bu bir “öç alma harekâtıdır.

Ancak.

Hiç kimse, hiçbir çete, hiçbir zalim bu kadar kan ve gözyaşı, bu kadar ihanet üzerinde oturamaz!!.

Tarih bunun örnekleri ile doludur.

Bu zulmü alkışlayanlar, geride kalan yıkımı gördüğünde kaçacak delik arayacaktır.

Kimse karga sürülerinin çokluğundan umutsuzluğa kapılmasın. Bir çakaralmaz patlama sesi bile bütün karga sürülerini dağıtmaya yeter. Değil mi ki ülkemin bütün yaraları dışarı kustu… Değil mi ki bütün ihanet su yüzüne çıktı… Bu demektir ki, ihanetin temizlenme zamanı da gelmiştir. Bu demek ki dışarı kusan yaralarımız tedavi olacaktır. Bu demektir ki, uyanma vaktidir....!!
__________________
alamancı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz alamancı'in Mesajına Teşekkür Etti.