Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.10.13, 12:38   #14
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Alevilere Küfredilirken | Tayfun Şahin

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Inatci Mesajı göster
Bakış açını beğenmedim kusura bakma zihniyetin bana ters.Ben insanı kişiliği ile kabullenirim.Mezhebi,rengi ile değil. Yahudiler gibi ari ırk meraklısı olanlarla işim olmaz. Benim inanışımda Allah'ın verdiği canı Allah'tan başkası alamaz ve inancıma uymuyor diye yargılamaz. Siz hiç mi Mevlana'nın yazılarını okumadınız.Ne olursan ol gel diyor bundan ötesi var mı?
Ne yani Sünni anne babadan doğdum diye şanslı gruptan mıyım ben öfff saçma meseleler bunlar.
Pardon ama siz bunları banamı söylediniz, öyle ise inanamıyorum,
nasıl bu kanıya vardınız, söylermisiniz lütfen,
bana karşı biraz önyargılı gördüm sizi
insanları ırkından inancından dolayı ayrımcılık yaptığımı belirten bir yazımı gösterin özür dileyeyim,
Bunu ispat edemezseniz, galiba siz özür dilemelisiniz,

Bir birlerimizin dünya görüşleri farklı olabilir, bir birimizin görüşlerini beğenmek zorundada değiliz, bu gayet normal,
ama en azından evrensel değerlerde birleşmeliyiz,
benim tabularım yok, her düşünceye saygılıyım,

Tartışma konusuna dönecek olursak, ''sizin zihniyetinizi beğenmiyorum'' diyerek genelleme yapmak yerine, katılmadığınız yerleri belirtseydiniz bunu tartışabilirdik,
kaldıki, ben sizin yazılarınıza katılmıştım, katılmadığım yerleride, anladığım kadarı ile belirtmiştim, doğru veya yanlış,

Keşke sizde böyle yapmış olsaydınız, belkide ortak bir noktada birleşecektik
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti