Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.10.13, 15:22   #5
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Gençliğe Hitabenin Esin Kaynağı | Tıbbiyeli Hikmet

Böyle yazılar okuyunca içimde fırtınlar kopuyor..

Şimdi bazılarının yaptığı gibi klavye başında sallamak, bir de Hikmet Boran ve benzerlerinin yaptığı gibi ''bir şeyler yapmak''.. İkisini karşılaştırıyorum da..

Adam İstanbul'dan kaçıyor, Sivas'a gidiyor, kongrede Mustafa Kemal Paşa'mıza ''mandayı kabul ederseniz sizi de lanetleriz'' diyor, gider yapıyor..

Bu ne coşkudur Tanrım ?

Her şey bitmiş, vatan kurtulmuş, Mustafa Kemal Paşa vefat etmiş, yıllar akıp geçmiş, seneler 1940 olmuş ve gönüllü şark hizmetine gitmiş.. Tam ben yaşlarında iken...

Bu ne hizmet aşkı Tanrım ?

Sonra biz klavye başına geçelim, yok o yanlış bu demokrasi değil, asker şöyle, bilmem kim böyle... Ukalalıktan ziyade bir şey değil...Her şeyi en iyi biz biliyoruz hep..

Bu kahramanların hayatını okuyunca utanıyorum. Saçlarının bir teli bile olamayız...

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.