Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.10.13, 16:16   #8
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131034
Aldığı Teşekkür: 42518
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kurban Derinizi Atatürkçülere Verirseniz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
ReaL
Insanlikarayan

Ali Akbaş bu,
bu cumleyi kurmuşmu kurmamışmı, bana bunu söyleyebilirmisiniz?

Kaynagada baktigini söylemistin, Koyunlarami baktin, yoksa saginda olan Reklamin üzerindeki kariyami?.

Halbuki Reklamdada Bayagi giyinikti, nasil dikkatini cekmedi yazdigi satir?.

Yeniden Original kaynaktan alinti yaziyi paylasayim!.

Alıntı:
Akbaş, yazılı açıklamasında THK’yi hedef alarak “Herkes iyi biliyor ki, THK’nin Ergenekoncu darbeciler tarafından, 28 Şubat’tan bu yana halkımızın başına musallat edilmesinin tek amacı, kurban derilerinin öğrenci yetiştiren kurslara, ibadethanelere, yurtlara gitmesine engel olmak, hayırlara engel olmaktır. Deriniz İslamın emrettiği yere gitmezse, kurbanınız mundar olur, ibadetiniz havaya gider” dedi.
Ne diyor burada?.

Kendi sahsiyetim icin, söylediklerimi söylemis olmusum!.

Alıntı:
Acaba burada neler Carptirilmis?.

Dininden bile ayrilmis, Salafi Dini kitaplara Tapmaya baslamislar, bunlar benim Dinimden olamaz!.

Böyle Sapiklarin Peslerinden ben Gidemem!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.