Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.10.13, 16:07   #88
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Zorunda Değiliz

Andımızın kaldırılmasını her ne kadar doğru bulsamda bunu yapan hükümetin aslında ne kadar yanlış bir yerden bizi tuzağa düşürmeye çalıştığının da farkındayım. Daha öncede yazmıştım son pakette yapılan ve iyi gibi görünen şeyler aslında devletin, alanı genişletip sonra o alana kendi gibilerini doldurmaya benziyor amaç bu.

Buna kanmamak lazım.. Andımız denilen metin kaldırıldı ama onun yerine daha faşizan bir metin gelebilir. Olmayacak şey değil. Çünkü gücü elinde devlet kendi politikasına göre adım atar. Tepedekiler din faşistleridir.

Ha buna rağmen birşey yapmazlar ise en azından çocukların okula daha mutlu gelmesi için bir nedenleri olacak.

Tabi andımız kaldırıldı oleey herşey güzel oldu güllistanlık oldu felan bu kafada olmayacağım ben hiçbir zaman.. Dediğim gibi bunun bir oy tuzağı olduğunun farkındayım buna liberal kesim çok kolay kanabilir.

Konunun kürtlerin kaçak elektrik masraflarını ödemeye getirmişsiniz her atılan adım işte bunun için atılıyor bir kutuplaşma yaratılmak isteniyor sistem tarafından.

O kaçak bedelleriyle beraber bende diyorum ki vergileri de ödemeyelim, bankalardan paralarımızı çekelim kredi kartlarımızı iptal edelim, benzin almayalım, sadece şu 4 hareket ise büyük bir ekonomik kaosa ve devlet tepesinin çökmesine sebebiyet verecektir. Hangimiz bunu istemiyor? bana göre çok güzel bir tepki olurdu Oy vermekle hiçbir şey değişmez ben ömrümün sonuna kadar o aptal sandığa gitmeyeceğim çünkü biliyorum o sandıklar aslında bizim seçimlerimizi önemliymiş gibi gösteren bir saçmalık sadece.. demek istediğimi anlamışsınızdır umarım.^^

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.