Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.10.13, 14:02   #163
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5985
Mesajlar: 25,811
Ettiği Teşekkür: 100674
Aldığı Teşekkür: 141546
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)


Haftalık Burç Yorumları

(21 Ekim - 27 Ekim)


21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür Akrep burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor… Bu sure içinde özellikle finansal konular önem kazanmakta. Alım satımlar ödemelerle ilgili dikkatli olmalı yapabileceğinizden fazlasının altına girmemelisiniz. Özel hayatınızda da gizliliğe önem vermeli her doğruyu her yerde söylememelisiniz. Atalarımızın dediği gibi ‘’Yerin kulağı var’’ sözünü aklınızdan çıkarmayın. Eş yada sevgilinizle aranızda yaşananları kimseyle paylaşmayın kendi aranızdaki özel paylaşımlar konusunda da hassas olmalısınız. Özellikle ayın son günlerinde telefon bilgisayar gibi kişisel elektronik eşyalarınızın başkalarının eline geçmesi sonucu zor durumda kalabilirsiniz! Yine bu sure içinde Merkür etkisi ile evinizin su tesisatında yaşanacak problemler söz konusu olabilir.


21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür Akrep burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Bu sure içinde başta elektronik eşyalarınızın arızalanması olmak üzere yanlış anlaşılmalara karşı çok dikkatli olmalısınız. Kelimelerinize ve size söylenenlere çok önem verin ve doğru anladığınızdan emin olun. Böylelikle buna bağlı problemlerin önüne geçebilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden Boğa’lar sizlerde bu dönemde gerçekleşen sınavlarınızda zorlanabilir bildiğinizden emin olduğunuz konularda tereddüt ederek başarınızı gölgeleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise özellikle evli Boğa’lar eşiniz bu dönemde ondan beklemediğiniz davranışlar sergileyebilir ve sizden gizlediği finanasal bir takım konular ortaya çıkabilir. Kendi yaşadığı zorluğu size yansıtmak istememiş olabileceğini de göz önünde bulundurarak uzlaşmacı davranın ve ilişkinize zarar veren taraf siz olmayın! Bekar Boğalar sizlerde yeni bir ilişki içindeyseniz ne acele kararlar almalı ne de ön yargı ile kendinizi geri çekmelisiniz. Akışa ayak uydurup ilişkiyi hayatınızın temel noktası haline çevirmeyin yeter.


Gökyüzü sizler için oldukça talihli bir güne işaret etmekte. Hemen her şey duygusal olarak sizi hoşnut eder. Hatta yaşadığınız anormallikler bile sizi rahatsız etmez. Beklediğiniz bir haberi alabilir rahatsızlık duyduğunuz bir konunun kendiliğinden çözüme kavuştuğunu duyarak sevinebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yeni başlangıçlar söz konusu. Bu süreç içinde uzun süreden beri devam eden aşk ilişkilerin de bile tazelenme sevginin paylaşılması söz konusudur. Bunun dışında sevdiklerinizle bir arada olmak için harika bir gündesiniz.


21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür Akrep burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Bu tarihlerde çocuk sahibi Yengeç’ler onların iş özel ve eğitim hayatları ile her zamankinden daha fazla ilgilenmeniz daha once farkına varamadığınız olumsuzlukları fark etmenize doğru iletişim ve yaklaşımla çözüme kavuşturmanıza yardımcı olacaktır. Yine bu tarihler arasında borç vermekten kefil olmaktan uzak durun. Yerine getirilmeyecek sözler yüzünden finansal yükümlülüklerin altına girebilirsiniz.
21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür Akrep burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Bu sure içinde ev eşyalarınızda arızalar günlük hayatınızı etkileyebilir. Kendi başınıza tamir yapmaya kalkışmayın astarı yüzünden pahalıya gelebilir. Yine bu dönem içinde harcama isteğinizi kontrol altında tutmalısınız. Siz dikkat gerektiren bir işte çalışıyorsanız yaptıklarınızı iki kez kontrol edin ve birlikte çalıştığınız insanları da bu konuda dikkatli davranmaları için uyarın.

21 Ekimde iletişimin efendisi yönetici gezegeniniz Merkür Akrep burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor bu durum sizleri araç kullanırken dikkatli olmanız için uyarıcı. Beklenmedik kazalar yaşanabilir. Aracınız ve kişisel elektronik eşyalarınızla ilgili problemler söz konusu olabilir. Kişisel eşylarınızın güvenliği ile ilgilide dikkatli olmalsınız. Bu dönemin avantajı ise uzun zaman once yeterince iyi değerlendiremediğiniz bir iş projesi daha iyi şartlarla karşınıza çıkabilir ve bu kez kazançlı çıkacağınız girişimlerde bulunabilirsiniz.

21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür Akrep burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Bu dönemde geçmişle ilgili ödemeler gündeme gelebilir faturalar krediler ödendiği halde hesaba yansımayabilir ve kısa sureli bir panik yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde evdeki elektronik eşyalar tv bilgisayar çamaşır makinesi aniden bozulabilir. Yine bu dönemde ev alım satım yerleşim değişikliği gibi konularda acele etmemeli ve işinizle ilgili detaylara önem vermelisiniz. İmza attığınız belgeleri iyice okuyup anladığınızdan emin olun.

Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Siz yeterki değişimden korkmayın kırgınlıklarınızın korkularınızın fırsatları değerlendirmemenize neden olmasına izin vermeyin. Can Yücel’in söyleminde olduğu gibi Gavura kızıp oruç bozulmaz bir kemik aynı yerden iki kere kırılmaz! 21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür burcunuzda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Belirsiz düşünceleriniz netleşecek iş ve özel yaşamınızda kendi doğrularınıza sahip çıkacak. Net kararlar alıp uygulayabileceksiniz. Öfkeniz dinecek sağlıklı düşünecek doğru yerde doğru kararlar verebilmenin mükafatını alabileceksiniz.

21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor ve iş hayatınızda yaşanacak problemler konusunda uyarıyor sizleri. Bu tarihler arasında mesai arkadaşlarınızla iş yoğunluğundan tartışmalar yaşanabilir sakinliğinizi koruyun aşırı stres ciddi çıkışlar sergilemenize ve beklemediğiniz tepkiler almanıza neden olabilir. Ayrıca bu dönemde yatırımlardan ve yeni iş anlaşmalarından uzak durmanızda fayda var. Var olan işleri tamamlamaya bakmalı biri bitmeden bir diğer işle ilgilenerek dikkatinizi dağıtmamalısınız. Kişisel güvenliğinizle ilgili konularda da dikkatli olmanızda fayda var. Hırsızlıklar ve kayıplar yaşanabilir.
Şüphe kaygı ve korkularınızdan uzaklaşın! Kendi kafanızda kurguladığınız düşüncelerin sorumlusu sizsiniz sevgiliniz değil! Mutlu olmak istiyorsanız adil olmalı sevgiye aşka değer vermeyi yaşamınızın bir parçası haline getirmelisiniz. 21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Bu enerjiyi ruhsal olarak kendinizi yenilemek için kullanabilirsiniz. Kendinizle baş başa kalın ve zihninizi arındırın meditasyon yapın dua edin yaşanmışlıkların ağırlıklarından arının. Hiç bir savaşta yara almadan GALİP gelinmez! Sözünde olduğu gibi kendi içinizdeki keşkeleri nedenleri niçinleri soruları cevaplayın adilce affedin kendinizi pişmanlıklarınızı dünde bırakın Şevkat gösterin yüreğinize. Kendinizi sevinki başkalarını sevebilin…

Ektiğinizi biçeceğiniz bir hafta karşılıyor sizleri... Kendi içsel dönüşümünüzü gerçekleştirebilmenizin keskin bir virajı olacak ve yaşamınıza yeni bir yön verecek; Gökyüzü’nün yansıması ile. Seçimlerinizi kızgınlık kırgınlık isyanla değil gerçekçi bir şekilde yapmalı ve yeniliklere açık olmalısınız ki hayatın size sunduğu güzelliklerin farkına varın ve değerlendirebilin. 21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor ve iş hayatınızda etkili olacak yoğun enerjilere dikkat çekiyor. Bu dönemde gerginliklere dikkat etmeli yaptığınız işi başkalarının yönetimine teslim etmeden kendi kontrolünüz altında tutmalısınız. Aksi halde başkasının hatası yüzünden maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz.

21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Bu tarihlerde seyahatlerinizde karışıklar ve iptaller yaşanabilir. Bunu olağan karşılayın ve ayın son günlerinde uzun seyahatleriniz varsa mümkünse erteleyin ve ısrarcı olmayın. Sağlık sorunları olan Balık’lar bu dönemde ruh ve beden sağlığınıza her zamankinden daha fazla önem vermeniz yararlı olacaktır. Özel yaşamınızda ise yaşanan Ay tutulması ve Merkür geri hareketi eşinize daha yakın olmanızı sağlayacak gelişmelere işaret etmekte. Birbinizin önemini daha iyi kavrayacağınız sizi yakınlaştıracak etkiler söz konusu. Bekar Balıklar sizler uzun süren bir ilişkinin içindeyseniz bu dönemde yaşanacak gelişmeler ilişkinizin bundan sonraki seyri açısından fazlası ile önem taşımakta… Birlikte olduğunuz insanla açık açık konuşun beklentilerini ve sizin ondan beklediklerinizi aldığınız cevaplar samiyetten uzak ve tereddütlü ise durup düşünmenizde fayda var…

Astrolog Şenay YANGEL
__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
8 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.