Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.10.13, 15:54   #11
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: 2 aylık bebeğini evde bırakıp, 9 gün tatile çıktı.

Başka bir yerde polise verdiği ifadeyi okudum. Kimseye bırakamayacağı için evde bırakmış, ailesi 2. evlilik yapmasına izin vermemiş, bebekle oraya gitmesine imkan yokmuş ...

İyi de gerizekalı, hiç mi arkadaşın yok ? Bu çocuğun babasına söyleseydin, beraberliğiniz sürmüyor olsa bile, bir para karşılığı bakıcı ayarlasaydınız.

2 biberon mama yedir, sonra git 9 günlüğüne .... Uzun zamandır ailesi onu görmediği için salmamışlar, mecburen kalmışmış ama aklı hep bebeğinde kalmış mışmış ...

Ben doğum yaptığımdan beri gözüm kızımın üstünde. Hele bebekken 2 dakika bile yalnız bırakmazdım onu. Kaynana ile evde bırakıp bakaya para çekmeye gittiğimde, yerimde duramadım sıra beklerken, atladım dolmuşa gittim aldım onu, dolmuşla bankaya geri gittim. Kaynana bozulmuştu o zaman ama elimde değildi yaaa, 20 günlük bebekti o zaman. Gözümün önünden ayıramıyordum.

Yarım saat bile bana ölüm gibi geldi, taki onu gidip alana kadar. 9 gün be !

1. - 2. gün başlamış kokular edi bir komşu; bu demek ki, daha gitmeden öldü çocuk.
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.