Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.10.13, 20:59   #10
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan: Yol İçin Gerekirse Cami Bile Yıkılır

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Aklı başındaki insanların bu şekildeki yorumlarını görünce çok şaşırıyorum,
Kin ve nefret, basiretimizi esir almış, ne yaptığımızın farkında değiliz,

Tamam kardeşim başbakanı eleştirmek herkesin hakkı
ama eleştirmeninde bir mantığı olmalı,
sırf eleştirmek için değilde yanlış olduğu için eleştirilmeli

''Yol için gerekirse camiyi bile yıkar, başka bir yere yaparız''
Cümlesinin neyini eleştirebilirizki,
Büyük şehirlerin en büyük sorununun trafik, yol olduğunu bildiğimiz halde, neden bu eleştiri?

Konuyu nerelere taşıyorsunuz hayretle izliyorum

Alaturka
az önce "neden sigara içiyorsunuz" konusunda da başımızdaki akla takmıştın ama klavyen sürçmüştür diye es geçmiştim. Aynı şeyi burada da yapmışsın.

Biz aklımızı başımızda taşıyor ve kendimiz kullanıyoruz. Yani senden farklı tarafımızın en belirgin özelliği bu sanırım.

Bir adam çıkıp savaş zamanı depo olarak camiyi kullananları din düşmanı gibi gösteriyorsa, bir adam! çıkıp canlarını kurtarmak için camiye kaçanları ayakkabılarını çıkartmadan camiye giren Şerefsizler! olarak lanse etmeye çalışıyorsa ve aynı adam bu kadar laftan sonra habere konu olan bu cümleleri sarfediyorsa onun aklından da, fikrinden de, dürüstlüğünden de şüphe etmek, aklını başında taşıyan ve kendi kullanabilen her insan için gayet normal bir sonuçtur.

Bence sen git kendini bir sorgula... Bakalım aklını nerede taşıyorsun ve kimlerin kullanımına açmışsın. Sonuca ulaşırsan haber ver biz de bilelim...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.