Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.10.13, 22:40   #7
Duayen
Huysuz ve Tatlı Kadın

Duayen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 198
Ettiği Teşekkür: 53769
Aldığı Teşekkür: 26079
Rep Derecesi : Duayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisi
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Babamın Katillerini Biliyorum

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dilaver Mesajı göster
14 yaşında, bu denli büyük bir yarası olan kız çocuğu için ergenlikten önce bu röportajın yapılmaması gerekirdi kanaatindeyim..

14 yaşında olan kızı Nilhan Nur Kışlalı. Bu röportaj benim için çok zor oldu. Çünkü katledilerek elinden alınmış bir babanın kızıyla konuşup düşüncelerini almak duygusal anlamda hiç de kolay değil… Babasını kaybettiğinde 29 günlüktü. O artık güzeller güzeli bir genç kız.

- Her gün evden çıkıp babanın öldürüldüğü sokakta yürümek kolay olmamalı…

- Babasını bombalı bir saldırı sonucu kaybetmiş ve onu hiç tanımamış biri olarak nasıl bir çocukluk geçirdin?

- Babanı kimin “öldürttüğünü” merak ediyor musun?

Hem giriş hem sorular ergenliğe giriş yapmış, derin acı taşıyan biri için bence çok ağır..

Cevaplar ise ne bileyim yorum yapmak istemiyorum... Sözcü Gazetesi bana göre bu röportajı ''henüz'' yapmamalı, yayınlamamalı idi..

Bu röportajın amacı ne, sonucu ne??
Çok haklısın kardeşim.. Niyet bizlersek, yaramız hala kanıyor, içimiz hala yanıyor, acımızı katmerlemekten başka faydası olmadı..
Eğer onlarsa, kan emici katillerse niyet!
Onlar zaten ruhunu şeytana satmışta şeytan bile kabul etmemiş..Burda bile bu kan emici katillerin savunucusu varken, bu ruhunu şeytana satmış iblislerin gözü bu kadar dönmüşken, babasının acısıyla büyüyen bu masum çocuğun duygularını ifade etmesinin kime ne faydası var?
Duayen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Duayen'in Mesajına Teşekkür Etti.