Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.10.13, 23:39   #211
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Güzel kardeşim, bak, ahlaksızlık diyorsun ve durumumuzu belli kavramların yanında virgüllerle ayırarak, onlarla bütün olarak gösteriyorsun ya; işte bu bizlerin yüreğini parçalayıp geçiyor. Biliyorum, ne yazarsam yazayım düşünceleri değişmeyecek insanlar var. Ama farkında mısın, sen bu yönelime sahip insanlara AHLAKSIZ dedin. Eşcinsel olmak bir ahlaksızlık değildir. Ahlaksızlık tabii ki göreceli bir kavramdır. Sizler eşcinsel dendiğinde orda burda, sürekli başkalarıyla ilişkiye giren insanlar olarak zihin canlandırması gerçekleştiriyor olabilirsiniz. Ama burda hep anlatmaya çalıştığım buydu, durumun bilmediğiniz bir tarafı var. Bu bir tercih değil, bu elde olmayan bir yönelim. Bak, ben bir eşcinselim. Hani sizler sokakta espriler yapıyorsunuzdur, gay lan buuuu diye. O gay lan bu dediklerinizden biriyim ben. Bilmem burda da ahlaksız ya da topitoş ya da ib.e deyip alay eder mi biri ama ... Sadece ve sadece önyargılarınızı kırın, onu istiyoruz. Homofobi, yaşamımızı sandığınızdan daha yaşanmaz hale getiriyor.

Şu satırları okuyup gözlerini kapat ve hayal et sadece; çoğunluğun homoseksüel olduğu, sadece homoseksüel ilişkilerin doğal karşılandığı bir Dünya'da yaşıyorsun. Heteroseksüel evlilikler ise sapıklık, sapkınlık, illegal. Kimseye heteroseksüel olduğunu söyleyemiyorsun, ailene bile. Ömrün boyu yalnız olacaksın. Bir ailen olmayacak. Bir gün yüksek ihtimalle yalnız öleceksin. Hiçbir zaman evlenemeyeceksin. Bir ilişki bile yaşaman imkansıza yakın.

Derinlerde ahhhh'lar var, evet. Ama inan, yaşamadan anlayamazsın. Lütfen bizleri ahlaksız olarak bir daha niteleme. Sadece rica ediyorum senden.
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.