Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.10.13, 00:03   #221
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
O hisle birlikte akılda vermiş sana seçmek senin elinde ? Ben de neden yok o his?
Ben neden tiksiniyorum aklıma bile geldikçe?

Herkesi eşit yaratmamış demek ki. İster hoşuna gitsin ister gitmesin islamiyette
eşcinsellik suçtur işte o kadar.

Daha fazla uzatmaya gerek yok yoksa senin filozofluğunu ilan ederiz burada.
İslamda eşcinsellik suç değildir, eşcinsellerin evlenmesi diye bir konu olmadığından, ilişkiye girmeleri zina olarak kabul edilir, bazı durumlarda ise fuhuştur, fakat bazı geleneklere izin vardır, henüz erkekliği gelişmemiş olanlarla kurulan ilişki islamın en sert yaşandığı bir yerde, pakistan'da serbesttir. Suudilerin de bu geleneği uyguladığını biliyoruz, kılıflarına uydurmuşlar, Osmanlı'da da vardı, yüksek mertebeli kişiler arasında normal sayılırdı.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.