Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.10.13, 00:04   #222
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

İltifat ediyorsun, filozofluk ne haddime ? Hem sen varken burda

Allah işte akıl vermiş kardeşim ama maalesef verilen her akıl kullanılamıyor. Bak mesela sen, bu başlık altında yazılanlardan bir anlam çıkarmak yerine önyargılarını öne sürüyorsun.

Haksızlığını da bana sinirlenip, sizlerin tabiriyle laf çakarak ingirgemeye gayret ediyorsun.

Sana ne yazarsam düşüncen değişmeyecek. Ama şunu bil sadece; sen kadınlara ilgi duyduğun gün, ben erkeklere ilgi duymaya başladım. Sen bir erkeğe bakarken iğreniyorken, ben de bir kadın bedeniyle birleşmekten iğreniyorum. Ama sen bunu bile idrak edemiyor, bana ve kader arkadaşlarıma saldırıyorsun.

Eşcinsellik günah diyorsun ya, farkında değilsin ama en büyük günaha sen ve senin zihniyetindekiler giriyor. Çünkü hiçbir suçu olmayan bizleri ; hasta, suçlu, ahlaksız ilan ederek kul hakkımıza giriyorsunuz. Ve elbet hesaplaşma günümüz de gelecektir.
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.