Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.10.13, 00:11   #226
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ozgurluk Mesajı göster
İltifat ediyorsun, filozofluk ne haddime ? Hem sen varken burda

Allah işte akıl vermiş kardeşim ama maalesef verilen her akıl kullanılamıyor. Bak mesela sen, bu başlık altında yazılanlardan bir anlam çıkarmak yerine önyargılarını öne sürüyorsun.

Haksızlığını da bana sinirlenip, sizlerin tabiriyle laf çakarak ingirgemeye gayret ediyorsun.

Sana ne yazarsam düşüncen değişmeyecek. Ama şunu bil sadece; sen kadınlara ilgi duyduğun gün, ben erkeklere ilgi duymaya başladım. Sen bir erkeğe bakarken iğreniyorken, ben de bir kadın bedeniyle birleşmekten iğreniyorum. Ama sen bunu bile idrak edemiyor, bana ve kader arkadaşlarıma saldırıyorsun.

Eşcinsellik günah diyorsun ya, farkında değilsin ama en büyük günaha sen ve senin zihniyetindekiler giriyor. Çünkü hiçbir suçu olmayan bizleri ; hasta, suçlu, ahlaksız ilan ederek kul hakkımıza giriyorsunuz. Ve elbet hesaplaşma günümüz de gelecektir.

Benim ağzım senin gibi iyi laf yapamıyor derdimi anlatamıyorum bir türlü.
Kardeşim beni ilgilendirmez kimseyi aşağıladığım yadırgadığım yok.
Allah'ta yardımcın olsun. Ben seni niye aşağılayım arkadaşım değilsin dostum değilsin. Tanımam etmem seni.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla