Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.10.13, 00:24   #232
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Biliyor musun Slower, keşke değiştirme şansım olsaydı. En büyük hayalim olan evimi kurardım. Eşim, çocuklarım, mutlu bir yaşam. Onlara adardım kendimi. Çok mutlu ederdim. Eminim ki çok iyi bir baba olurdum. Biyolojik olarak mümkün elbet, ama bir kadına bunu yapamam.

Değiştirmemek günah demişsin ya, az önce sana empati kurar mısın demiştim. Bir an olsun bir erkeğe ilgi duymaya çalış. Elinde mi ? Değil değil mi ? İşte Slower, bir kadına ilgi duymak da benim elimde değil. Olmuyor. Ama sizler bunu anlayamıyorsunuz işte.

Kırmadın kalbimi, canın sağolsun. Hoşçakal.
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.