Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.10.13, 00:49   #238
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Geç de olsa bir yuva kurmuş olman ne kadar güzel, şimdi daha bir mutlu oldum senin adına. Hayat herkese zorluklar yaşatıyor kardeşim. Bazen evet, dozu fazla kaçıyor elbet ama eminim ki Tanrı bunu kaldırabilecek kadar güçlü bulmuştur seni. Bazen böyle geceleri kendimle kaldığımda düşünürüm, neden böyle diye, neden yaşıyorum bunları diye. Sonra derim, Tanrı demek ki bana güveniyor, şükürler olsun diyorum.

Zor hayatlar, çabuk olgunlaştırır. Kızın da, eşin de eminim ki çok şanslıdır. Kıymet bilen bir eş, bir babaya sahip olmak büyük bir servettir çünkü. Yüzümü gülümsettin ya, mutlu oldum. Ömür boyu da sağlık ve mutluluk diliyorum. Allah şimdiden analı babalı büyütsün.
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.