Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.10.13, 00:55   #4
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39580
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Erkekler Analitik, Kadınlar Uzun Ömürlü Planlar Yapıyor"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Inatci Mesajı göster
Bence de söylenmek istenilen pratik ve uzun vadeli denmesi gerektiği. Kadınların detaycılığını vurgulamak istemiş olabilir ama günümüz şartlarında artık fazla farklılık kaldığını düşünmüyorum. Benim bakış açıma göre iki tarafta aynı şartlarda eğitilip,aynı şartlarda çalışıyor hormonalden ziyade yetişme şekli olaylara değişik bakma açısı getirir. Sistemli düşünmleri gerekiyor hesaplama planları yapabilmek için.
Benim en yakın arkadaşım vefat ettiğinde ben onun abisiyle de eşiyle de aynı zamanlarda beraberdim. Abi erkek ya... ''Batsın bu dünya'' havalarındaydı... Arkadaşın eşi sadece acısıyla ve yasıyla başbaşa değildi, o aynı zamanda o evin nasıl devam edeceğini, çocukların karnının nasıl doyacağını, onların nasıl okuyacağını da düşünüyordu ve o acı ve yas durumunda çözümler üretmeye çalışıyordu...

Ha ben öyle çok feminin değilim ama kadınların en zor krizlerde bile ileriyi düşündüklerini biliyorum. Erkekler de biraz onlar gibi olmalı...