Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.10.13, 19:38   #5
lili
Üye

lili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 56
Aldığı Teşekkür: 265
Rep Derecesi : lili Karimasını arttırmak için doğru yerdelili Karimasını arttırmak için doğru yerdelili Karimasını arttırmak için doğru yerdelili Karimasını arttırmak için doğru yerdelili Karimasını arttırmak için doğru yerdelili Karimasını arttırmak için doğru yerdelili Karimasını arttırmak için doğru yerdelili Karimasını arttırmak için doğru yerdelili Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: 29 Ekim Resepsiyonunda Skandal Davetiye

Bunun kasıtlı olduğunu düşünüyorum.
Nihayetinde istedikleri şey "Türkiye Cumhuriyeti'ni "yoketmek zaten.
Nede olsa başbakana göre Türkiye'nin borcu yok ama hergün 17 trilyonu benim ebem ödüyor sanki.

.

* Din bir vicdan meselesidir. Herkes vicdanının emrine uymakta serbesttir. Biz dine saygı gösteririz. Düşünüşe ve düşünceye muhalif değiliz. Biz sadece din işlerini, millet ve devlet işleriyle karıştırmamaya çalışıyor, kasde ve fiile dayanan taassupkâr hareketlerden sakınıyoruz.

* İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!

M. Kemal ATATÜRK
lili isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
14 Üyemiz lili'in Mesajına Teşekkür Etti.