Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.10.13, 03:05   #17
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131258
Aldığı Teşekkür: 42646
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 29 Ekim Resepsiyonunda Skandal Davetiye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi The Mathematician Mesajı göster
29 Ekim Resepsiyonunda Skandal Davetiye

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün ev sahipliğinde düzenlenecek olan resepsiyon için gönderilen davetiyede “Türkiye Cumhurbaşkanı” ifadesi ve kadın davetlilerin “uzun etek giyme” şartı dikkat çekti.
Cumhuriyet’in 90. Yıl dönümü nedeniyle yarın saat 19.00’da Çankaya Köşkü’nde gerçekleştirilecek olan resepsiyon için verilen davetiye Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ifadesi yerine “Türkiye Cumhurbaşkanı” ifadesi kullanıldı.
Ayrıca davetiye dikkat çeken diğer bir ifade ise davetiyenin “kıyafet” bölümünde görüldü. Kadınların resepsiyona katılırken “uzun etek” giymesi şartı davetiyede yer aldı.

Anlasilan Cumhuriyet kurulduktan beri, Salvarla Fes´i birakamadiniz daha!.

Penguinlikleri giydiginizde, tabiki yaninizdakinin Uzun etek giymesi normal, bunun yan Yirtmacida olabilir!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Herkes Hayrinnüsa teyze gibi olacak. Hatlar belli, topular 15 santim! Peygamber görse şaşar kalırdı... ''Görmemişin oğlu olmuş...''

Tabiki böyle biri yanimda Arabaya binmis olsaydi, Direk Ormana Arabayi sürüp, Ormanda Arabadan disariya atardim.

Ne Zevksiz, bilincsizmis bunlar yaa.

Saat 19:00´da baslayan Balayina gideceksin, Böyle herseyi görünen, Ayaklarini bile dogru dürüst kullanamayan sahislarlami?, Allah korusun!.

Bunlarin Kiyafetlerini kimler seciyorsa, hemen Zindana atilmasi lazim.

Böylede Modaya Tecavüz edilirmi.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Sözcünün böylesi bir hata yapmış olmasına gerçekten inanamıyorum. Üstelik yorum yapan herkes de atlamış

Erkekler mestres ya da smokin giydiğinde, kadınlar uzun etek giyer. Bu bir protokol geleneğidir Davetiyelerde de bu hatırlatmanın yapılmış olması son derece olağandır. Allah sizi bildiği gibi yapsın...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Kızma yaaa... Ben nerden bilicem? Tüm recepsifonların davetsiz misafiriyim ama sokmuyolar içeri...

Ve;

Görmeyince (de) bilinmiyor Mihribaaannn

Bak burada simdi, hayat kirkligi yasiyorum.

Burada simdi 20 Sene evvelsine bile, Arabada üc veya dört cesit Ayakkabi bile tasiyordum.

Her Diskonun tabani baska oldugu icin, Ayakkabilar her Piste uymadigi icin böyle yapmaya mecbur kaliyordum.

Sayet Ilk defa gittigim bir Disko olursa, Pisti gördügümde, iki veya üc sefer, disariya cikip, ayakkabi bile degistirmisligim oluyordu.

Burada cok dikkat edilmesi lazim.

Protokollere uyulmadiginda, Rezil olmak var ortada!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti