Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.10.13, 06:50   #18
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39626
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 29 Ekim Resepsiyonunda Skandal Davetiye

Alıntı:
Sayet Ilk defa gittigim bir Disko olursa, Pisti gördügümde, iki veya üc sefer, disariya cikip, ayakkabi bile degistirmisligim oluyordu.

Burada cok dikkat edilmesi lazim.

Protokollere uyulmadiginda, Rezil olmak var ortada!.
İşte dedim ya ''görmemişin oğlu olmuş...'' diye

Şimdi bu deyiş şöyle agam: ''Görmemişin oğlu olmuş tutmuş pipisini yolmuş'' Belki sen tam bilmiyorsun da Tr' de böyle deniyo...

Ama çakmışın mazarayı:

Ayaklarda 15 cm topuk ama topuklar kırmızı halıda, ve 40 cm ilerde fayans...

İşte dedim ya ''görmemişin oğlu olmuş'' diye...

Ve bu kadın var ya... Hayrünissa... Bu Aptallah ile 14 yaşında evlendirildi... Aklın almayacak ama valla da billa da bu hatun Aptallah ile 14 yaşında evlendirildi...

Bu kırmızı halı ve fayanslı ortama çıkan 14 yaşında daha bebekken evlendirilmiş kadın Çankaya Köşkü' ne milyonlarca liralık ekstra masraf yaptırdı... Görmemiş ya... Nasıl olsa kendi cebinden ödemiyo ya...

Sen o kadar masraf yap halkın vergileriyle sulta sürmek için ama İngiliz kraliçesi midir nedir o gelince 15 santim topuklularla yerde fayansa doğru yürü kırmızı halı üzerinden...

İslamda o arkadan hatları belli etmek yok... Bu hatlarını belli ediyo... İslam' da 15 cm topuklu ayakkabı yok ama bu giyiyo...

İşte boşuna dememişler ''GÖRMEMİŞİN OĞLU OLMUŞ TUTMUŞ ÇÜKÜNÜ YOLMUŞ'' diye...

Bizim kapıcı ve kalörifercilerin eşleri bile normal hayatta yapmazlar böyle de, işte görmemişler yaparlar...