Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.10.13, 19:23   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131148
Aldığı Teşekkür: 42573
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Türkiye’nin Büyük Rüyası Gerçek Oldu.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi £kin Mesajı göster
Bineceğimi sanmıyorum
Canımı yolda bulmadım.

İhtiyacı olanlar ve cesareti olanlara hayırlı olsun.

Söyle 100´de Elliyi zor tutuyorum diye Bagiran, Istanbul Hava Alaninda Milyonlari Topladigim diye Photoshopla Milleti Cogaltirken, Zavallinin Kolunuda kesip, sergileyen Zihniyte, acaba bu Mezar yetrmi?.

Zaten yaparken, hatalar yüzünden bir bölümünü yeniden doldurduklarinda, burada dogru ismi yaptilar, bu daha tam olarak anlasilmis degil.

Simdi bile Tektonik Parcalarda Aktiviteler cogalmakta.
"Türkiyede" Deprem Bölgesi olmakla beraber, acaba beklenen Büyük Depremde sag kalabilecekmi, bu su Iddali Bürolardada Konu olacagina Bahse girerim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.