Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.10.13, 20:09   #84
Duayen
Huysuz ve Tatlı Kadın

Duayen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 198
Ettiği Teşekkür: 53769
Aldığı Teşekkür: 26079
Rep Derecesi : Duayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisi
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Önemi | Kutlamalar

Cumhuriyet Bayramımız hepimize kutlu olsun arkadaşlar..

Tören alanından yeni döndüm. İnanılmaz bir kalabalık ve coşku vardı. İnsanlar ellerinde bayraklarla akın akın tören yerine geldiler.

İzmirde,Cumhuriyet meydanından, Gündoğdu meydanına kadar, Türk bayraklarıyla donanmış insan seli vardı. O anki gururu ve duyguları size kelimelerle anlatmam mümkün değil...
Tören yerine daha gelmeden, trafikte yaşadıklarım beni çok etkiledi, çok mutlu oldum.
Yanımızdan giden belediye otobüsünün içi tıklım tıklımdı ve hep bir ağızdan 1O.Yıl marşını okuyorlardı. Bizde dahil olmak üzere, trafikteki diğer araçlardaki insanlarda, otobüste söylenen 10.Yıl marşına eşlik ettik. O anki duygu seli muhteşemdi..

İzmirde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, aynı coşkuyla devam ediyor, umarım bir gölge düşmeden törenler aynı güzellikte sona erer.
Duayen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Duayen'in Mesajına Teşekkür Etti.