Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.10.13, 01:01   #31
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Türkiye’nin Büyük Rüyası Gerçek Oldu.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Denizin altından iki kıtayı demiryolu ile bir birine bağlamak,
hiçde hafife alınacak bir poreje değil,
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Zaten hiç kimse böyle bir iddiada bulunmadı, Elbette cumhuriyet her şeyin üzerindedir
Ama garip olan şu,
bu poreje gerçekleştiya, Türkiyenin ne kadar sorunu varsa ortaya atılıyor,
İstanbulun trafik sorununu biteceğinide kimse iddia etmedi,
Tüp geçiş çıkışlarının metrolara bağlanması büyük avantaj sağlıyor,
prülerde büyük ölçüde belirgin bir rahatlama görülecektir,
amma velakin toplu taşıma alışkanlığımızı kazandıktan sonra
Eminmisin bundan?.

Büyük olay olarak FRANSA VE iNGILTERE ARASI TÜNELI SÖYLIYEBILIRIM.

Buda, Tayyibin kafasini, eteginin altindan cikartamayan Ingilterenin Kizliginin, sona ermesiyle sona erdirildi.

Tayyip gibi sahis basinizda oldukca, Otobüs duraklarindan bile Uzay uydulari atmaya baslanir, buda kücük bir Osuruktan ileri gidemez!.

Trafige gelindiginde, Büyük Sehirlerin hepsinde Trafik Problemleri bulunur, Essek arabasini daha yeni terk etmis bir Tayyipci olarak bunu tabiki bilemezsin.

Burada isik sistemin bile, Bilgisayar ayarli olmasi ise yarar.

Tabiki bu Bilgisayarlari doyuracak ayik kafa lazim, böyle Yahudistan kurucularinin eteginin altinda soluk alan ayyas kafalarla olacak is degil.

Üniversitelere Polisle degilde Kabiliyetinle girmeye calissin bakalim, burada Kaldirim Mühendisi bile olamaz!.

Cevremde birkac Arschitekle Privatta görüsüyorum.
Son Hikayede, Üniversite Sehri Gießen´den gelen bir Arschitekle kapistim.

Burada Okumus diye "Kabiliyette" bazen yetmiyor, O zamanlari yasayipta, O zamanlarin Filosofsinide tanimak lazim´ki, hatalari kaldirmaya kalkilabilinir!.

Daha bugün Cumhuriyet Bayramini kutlamak icin Konsolosun Arschitektine Telefon ettim.

Bu Pangea´nin Arschitektine bile benzemiyor, (Pangea Arschi, Istanbulda calisip, Almanyada Kontacktlar kurmaya calisiyor) buna anca gülebiliyorum, Cünkü Tayyipciler bunlarla Kontackta bulunuyor.

Bunlar biraz Para gördügünde, kendilerini Tanricalastirip, bunlara tapilmasini istiyorlar.

Buda benim kitabimda yazmiyor.
Fizigi bile tanimayan, Fezanin nasil Hesabini cikartabilir.

Az daha burada, Tasiyici Duvarlari bile kaldirmaya calisiyorlardi, benimde burada Hata yaptigim ortada!.

Ne derler, Dört nala ucuruma yol almis sahislara bir Tekmede sen vur´ki, daha cabuk Zihniyetten bunlar silinsin, degilmi?.

Maalesef bunuda ama yapamiyorum!.
Ne kadar Hak etmis olsalarda!.

Alıntı:
Marmaray ile Cumhuriyet bayramını eş tutmuşlar..
Elde, Avucta birsey olmayan zihniyet, her seyi ellerine almaya calisirlar!.

Ayni Hatayi zaten SAUdilerin Cihan Savasindada Rol oynadigini anlatmaya kalkmislardi.

Halbuki bunlar, gercege bakilirsa, gercekten daha evvel Rol oynamaya baslamislardi, Osmanliyi Sirtindan Vurmakla!.

Yemenden Anavatana giren Yahudistan Kuruculari, "Ingilizler", bunlarin ellerine Hanceri Tutusturup, Osmanliyi Sirtindan vurmaya baslamislardi.

Halbuki bir zamanlar bile, Mekke ve Medineyi Yerle bir etmege bile kalkmislardi!.

Burada Cihan savasindan daha yeni cikan Mustafamiz, Dene demis, Askerimle Ayni anda Kapina varirim diye Tehdit etmisti!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.