Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.10.13, 02:06   #37
Kafka
Tam Üye

Kafka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 257
Aldığı Teşekkür: 1788
Rep Derecesi : Kafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmedeKafka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Türkiye’nin Büyük Rüyası Gerçek Oldu.

Gecekondu yapımında bir virtüöz olan bu zat-ı şahaneleri (Bkz: ben) mimari konusunda da derin bilgilere sahibim. Efendim yol dediğin adı üzerinde yolun üzerinde olur. Köstebek miyiz biz yer altından gidelim. Ha illa yer altından mı gitmek istiyorsun o zaman yat asfaltın altına mis! Ben açıkçası desteklemiyorum bu yeraltı aparatlarını. hele metro filan hiç sevmem. Mis gibi at arabaları dururken metroya ne gerek var değil mi ama? Elektirik kesintisi derdi yok, ısınma, terleme sorunu yok; efil efil seyahat işte.

Hem neden yeraltından gidiyor bunlar? Hemen açıklayayım, yerin üstünden gitse bir sürü arsa, tarla için ödeme yapılacak. Yer altından gidiliyor ki para ödenmesin. Oysa verin bana projeyi bir gecede tüm Avrupa'yı parselleyeyim size!

Not: Hay Allah canımı almaya, bir konuda da fikir sahibi olmayayım
Geçenlerde ilk defa intiharı düşündüm. sonra direk bu düşünceyi kafamdan sildim. çünkü benim intiharım annem ve babamı yıkacaktı. tabi böyle bir şeye sebebiyet vermemek için önce onları öldürmek zorunda kalacaktım. sonra onların ölümüyle teyze ve amcalarımın da hayatı kararacağından, onları da öldürmem gerekecekti, ve basit intihar girişimim sonunda bir toplu katliama dönüşecekti..
Kafka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Kafka'in Mesajına Teşekkür Etti.