Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.10.13, 02:33   #26
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131031
Aldığı Teşekkür: 42517
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Forum Gerçek ve Edindiğim Bazı İzlenimler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Larasu Mesajı göster
Forumgercek benim ilk forumum oldugunu belirtmek isterim. Buraya ilk geldigimde cok karisik gelmisti.

Bir kac kere ilgimi ceken haberleri kopyalayip buraya ekledim, yorum da yapamadim. Bu da beni geri cekti biraz.

Bu aralar yorumdan cok okumayi tercih ediyorum.

Kendimi hazir hissettigimde en az insanlikarayan kadar yorum yapacagim

Biri sizi gözetliyor yani forum sakinleri

Zamanla forumu ve Forum sakinlerini tanimaya basladim.

Forumun cizgisiyle benim düsüncelerimin uymasi da burada bulunma sebeblerimin basinda geliyor.

Sey, yani buna simdi, Nazikce olarak Cenemin Düsük deme anlaminami geldigini, anlamam lazim.

Burada benimde Ilk olarak Türk Forumuma girdigimi göz önüne getiripte, Türkceyi bile daha 2012´inci, Altinci aydan sonra, yeni ögrenmeye basladigimi, aklima getirirsem, Hakli bile cikabilirsin.

Birde Türkceyi daha iyi becerebilsem, ne burada Tayip kalir, nede Gül.

Sabahtan aksama kadar, Ceviz kabugunu dolduramayan Konularla, onlari bile Koltuklarindan indirebilirdim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.