Konu: Ateizm
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.10.13, 14:03   #28
Zorba
F£N£RBAHÇ£

Zorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 33
Aldığı Teşekkür: 206
Rep Derecesi : Zorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerdeZorba Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Kabadayi
Standart Cevap: Ateizm

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi M_KemalinKızı Mesajı göster
Zorba sana cevap vermek isterdim ama dediğim gibi zaten özellikle bu filmi tavsiye ettim ben bu konularla ilgili düşüncemin ne olduğunu daha iyi anlatmak için..

Ben yoklar demiyorum zaten ama varlar gibi bir şeye de açıkçası pek inanmıyorum.. Bu benim şahsi fikrim elbette hepimizin bu konularla ilgili fikri vardır.. Konu başlığı mesela ateizm, onlar da somut olmadığı kanıtlanamadığı için Tanrıya inanmadıklarını söylerler ve kendilerince haklıdırlar..

Bence sen hayatının sadece 1,5 saatlik bir kısmını bu filmi izlemeye ayır, o zaman daha iyi anlarsın benim çelişkimin nedenini.. Çünkü ben oldum olası bu şekilde düşünüyorum ve üzerine bu yıl bu filmi izlediğim zaman da en azından yalnız olmadığımı daha iyi görmüş oldum..
Kesinlikle izlicem. Ama pek fikrimi değiştirmeyecektir. Yani zaten filmin konusuna baktım aynısı bizim inancımızda da mevcut. Neredeyse aynı hatta. Dabbe ve deccal Kuran'da da geçiyor..