Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.10.13, 21:45   #3
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131099
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Tayyip’in Öfkesi Toplumu Patlattı!.. | Mehmet Türker

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sami Mesajı göster
Şunu burada açık açık söylüyorum :

Toplumda yaratılmaya çalışılan kutuplaşmada, hükümetin ve Ak Parti’ nin hiçbir sorumluluğu ve katkısı yoktur.

.

30.10.2013
RTE

Bu simdi kendi görüsünmü?

Altinda RTE yaziyorda onun icin meraklandim?.

Satira bakarsak, zaten bunun Dibine kadar yalan oldugunu, Son Taviga kadar duydulkar!.

Gezi Parki olaylarinin ardindan Fas´a kacan Tayyip, burada gerekce olarak Fas´ ín Devlet adamlarinla Kunusma yapacagini aciklarken, neden burnuna Fas´ta kapilarin kapandigi söylemedi?.

He Dogruya, Türkiyede böyle haberler verilmiyor!.

Bende bir zamanlari 2009´a kadar bunlarin icindeydim, AK´la Akilsizi cok iyide ayirt edebiliyorum.

Gül´ünde bir zamanki savasini (Zihniyet olarak) desteklemistim, burada Sahisin international Platformda olan tecrübesine hayran kalmistim!.

Maalesef burada, hayat kirikligina ugradim!.

Birde yavas yavas Cumhuriyetiun temellerini sökmeye baslandiginda, bunlara Sirtimi cevirip Bed-Duami sundum!.

Kahrolsun böyle Zihmniyet!.

Kendisi sahtekarlikla ulastigi 50% diye bagirmiyormuydu?.

Halen Kizinin Türkiyede Basörtüsü yüzünden okuyamadigini Bagirarak söyleyen, neden burada Notlarini ortaya koymuyor?.

Amerikaya gidipte orada Okumaya mecbur kaldigini ortaya atiyor.

Iyi güzelde, Amerikadada, Puan yetersizligi yüzünden Senesini Parklarda gecirdigini neden anlatmiyor?.

Hadi diyelim, Amerikada okudu.
Ney okudu, notlari neydi?.

Kizindan Ak denizin, White see oldugunu ögrenmisse, Black see acaba ne olur diye sormak lazim burada!.

Tabiki burada Bleck&Decker´de var, bunada birsey uydurulabilirler bu gidisle!.

Paylastigin yoruma karsin, bunun Bütün sorumlusu sadece ve sadece, AKP ve Baskaninin Tayyip oldugunu burada söyliyebilirim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.