Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.10.13, 12:51   #7
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Türban, Yarın Mecliste Ne Yapmalıdır? - Soner Yalçın

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Anonymous Mesajı göster
Geri kalmis,ic savaslarla bogusan,insanlarin dusuk ucretlerle kole gibi calistirildigi,insanlarin kacmak icin yollar aradigi,egitimin yerlerde oldugu ulkelere bakin ve birde ayni anda o ulkelerin kadinlarina ve onlara muamelelerine bakilsin.Kadinin asagilandigi hicbir toplumun iki yakasi biraraya gelmedi gelmezde
Aynı fikirdeyiz. Ancak kadınlar için iyi şeyler yapılmak isteniyorsa, geçsinler görüntüsü, bedeni üzerinden siyaset yapmayı. Önce sahibi oldukları koltukların yarısına kadınların oturmasının yolunu açsınlar. Çünkü kendileriyle ilgili sorunların tespitini de, çözüm yolunu da en iyi kadınlar bilir. Her konuda da en az erkekler kadar farkındalık sahibidirler.

İnanıyorum ki, yönetim kadrolarında kadınlar olsa, tüm sorunlar barışçıl, akılcı bir biçimde çözümlenir. Her alana sevgi ve saygı hakim olur.

Ben bıktım artık bıyıklı insanların, kadın üzerinden siyaset yapmasından...

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.