Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.10.13, 14:54   #3
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161454
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Formatlandılar Türban Taktılar!.. | Mehmet Türker

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Şunu öncelikle belirteyim ki, ben Türk oğlu Türküm...Ancak böyle şövenist ağızlarıda sevmiyorum.. kimsenin kimseye bir üstünlüğü yoktur...Ayrıştırıcı ve ötekileştirici dili kim ne adına kullanırsa kullansın yanlıştır...

Benim bildiğimde budur, inandığımda...

Diğer konuya gelirsem...Başörtüsü ile ilgili olarak zamanlama yapıldığı gerçeğine inanıyorum..

Herkes kendi fikrine ve yaşam biçimine özgürlük istiyorsa başkalarınınkine de aynını göstermeli..

Benimki iyi, diğeri tukaka mantığı bana göre doğru değil..
Bunu bir kalem geçeceksin Tanıdık...

Türban mı özgürlük oluyor???

Özgürlük deyince akla sadece türban gelmesi de manidar değil mi?

Açın gözünüzü bakın çevreye.. Ülke nerden nereye doğru gidiyor.. Görmemek için kör olmak lazım, kör...

Bugün şulebaş, yarın peçe... Peçe takılıncamı itirazlar gelecek? O da bir özgürlük değil mi? Bunun sonu neresi???

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.