Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.10.13, 16:32   #9
MoStAr
Gerçek Üye

MoStAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Ettiği Teşekkür: 1712
Aldığı Teşekkür: 2563
Rep Derecesi : MoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmedeMoStAr muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Formatlandılar Türban Taktılar!.. | Mehmet Türker

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Çoğu şeyin farkındalığı bile yok..

Din din diyerek, 7-8 yaşlarındaki körpecik kız çocuklarını kaçak kur'an kurslarından başlayarak beyinlerini yıkayıp, 2. sınıf insan konumuna sokuyorlar..

Ve bu çocuklar büyüyüp aklı başına gelince iş işten geçmiş oluyor, doğruyu bile ayırt edemiyor. Yarım metrelik bez parçasını namus davası haline getiriyorlar..

Bu cenah Atatürk'ü niye sevsin? Ayyaş da der, diktatör de...

* * *

Türkiye'de bazı kurumların gevşek davranmasından, bananeciliği halka halka büyüyerek bu durumlara gelindi..

Bunda kimin ne kadar suçu varsa, hepsinin canı cehenneme...

Sizi anlamıyorum nedense. Şöyle baktığımızda ailemizin hemen hemen birinde o başörtü vardır. Sizin o bez parçası dediğiniz şeyi yakınınızda takan akrabanızda mutlaka vardır. Git alıp başından atabiliyorsanız atın görelim. Burdan ahkam kesmek kolay ben Akp li değilim ama benim babamlar, Atalarım o bez parçası için canlarını verdi balkanlarda,O bez parçası için biz balkanlardan sürüldük sırf namusumuz kadınlarımıza dokunulmasın diye.
Şimdi siz diyorsunuz ki bu bez parçası şeyi takınca irticacı,yobaz ,geri kafalı ...
ama takmayanlar medeni ilerici demokratik ve sosyetemi oluyor .
Kısas sadece bu yarım metrelik bez parçasımı sizce.
Kopuyorsun yüreğimde...
Ey Yar,"Yüreğim Yüreğine Emanet"
MoStAr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz MoStAr'in Mesajına Teşekkür Etti.