Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.11.13, 00:47   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Gazeteci Cumhuriyeti Kutladı İşten Atıldı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Eğer bu haber doğruysa, büyük bir terbiyesizlik yapılmış,
kabul edilebilir bişi değil

Birak artik öyle bos konusmayi, kimse kanmiyor artik onlara!.
Simdilik Cocuk yurtlari emniyette, Gözlemde, bende Gözlerimi Mezarliklara cevirdim.

Burada yanindan AKP´li gecmeye calistiginda, hemen Kamerama sarilip, Suc üstü fotoraf cekmeye calisacagim.

Merakmi ettin neden Mezarliklarin oralarinda Kamerayla dolastigimi?.

Tayyibin Son Pakettinde olan Satirlari unutamiyorum!.

Dinin Geregince yasayabilmelerini engelleyenleri, cezalandirmasina kalkmalari yüzünden!.

Burada Sapik Salafilerin Dini kitaplarini Okullara Kapak yaparak, böyle sapik bir Millet yetistirdikten sonra, Ölülerimiz ses bile cikartamaz!.

HATIRLAYALIM: Bu sapik salafiler, sadece 8 ila 9 yasinda cocuklari evlendirilebilir diye, anayasalarina yazdirmaya kalkmadi, Ölülerle bile Cinsel iliskiye girilebilir diye, bunu Anayasalarina yazdirmaya kalkmislardi!.

Bunlarin arkasindan Agliyanda, Tayyipti!.

Zavalli Salafiler, cocuk ve Cenaze Tecavüzcülügünü Anayasalarina geciremeden, Askeriye tarafindan Sandalyelerinden indirildiler.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Aynen öyle...

Yüzlerce gazeteci, haberci, programcı, sunucu sepetlendi ve sepetlenmeye devam ediyor.

O yüzden yandaş ve liboş medyayı boykot!

Televizyon kanallarını açmayın, gazetelerini almayın ve internet sitelerine girmeyin. Tün tanıdıklarınıza da söyleyin, onlar da boykot etsin.

Bu satılmış medya reklam paralarına, reklam parası için de izlenmeye muhtaç.

İzlemeyin bunları; takip etmeyin... Çünkü biz izledikçe para kaznıyorlar.

Muhalefetsek muhalif medyayı izleyeceğiz.

Ben artık Halk TV, Ulusal Kanal ve Fox' tan başkasına bakmıyorum. Haber ve makale sitesi olarak da Oda TV, İlk Kurşun. Vagus tv, Başka Haber.

24 Saat hep Halk TV acik.

Arasira Alman Programlarini acipta, Videotexten Haberlere bazen bakiyorum.

Devamli gittigim Döner Dükkani bile, simdilik Halk TV hep aciyor, Maclardan haric.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti