Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.11.13, 12:56   #19
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177623
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Türban, Yarın Mecliste Ne Yapmalıdır? - Soner Yalçın

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi paneb Mesajı göster
Bence topsakal, mao bıyık,tao fıtık, atmışlar bi de yetmişler de yasaklanmalı. Siyasi olarak kullanılan tüm materyallar. Papyon, kravat, takım elbise, tayyör vesair.
Türban takılmasından yana olduğunu biliyorum..Zaten yazdıklarından da bu açıkça belli oluyor..

Türbanı getirip getirip özgürlükle bağdaştırılması kadar yanlış yok..

Herşey bir kurallar çerçevesinde olmalı.. Sadece türban ile meclise girmek ile sınırlı kalacağını mı sanıyorsunuz?

Nasıl bür ülke istiyorsunuz merak etmemek elde değil. Heee sadece benim istediklerim, benim özgürlüğüm diyorsanız, başkasının özgürlüklerini kısıtlamış da olursunuz..

Bunun sonu neresi?

Şalvar ile girilirse ne olacak? Ya cübbe ile?

Türkiye'yi Avrupa ülkeleri ile karıştıranlar var.. Avrupa ülkelerinde üniforma giyenler istedikleri gibi sakal ya da saçlı olabiliyor. Ama onlarda gericilik tehlikesi yok..

Yakın tarihimizi bir gözönünden geçirin. Nereden, nereye geldik.. Nereye gideceğimiz de çok açık belli zaten.. Adım adım da gidiyoruz..

Cumhuriyet kurulurkende bu yuvalanmalar vardı. Hiç de pes etmediler. Başarılı da oldular..

Kravat nereye bağlanır bilmeyen var mı? Bir densizin biri beline bağlayarak meclise girmişti..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.