Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.11.13, 20:32   #17
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ruhu Çıplak Türbanlılar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster

Alaturka bu konu forum oyunlarında veya geyikte açılmamış. Sen oyun gibi görerek "Adını sen koy o zaman " şeklinde mesaj atıp işi oyuna çevirmeye veya topu taca atmaya kalkarsan ben o oyunu bozarım...

Senin koyamadığın adı bu forumda onlarca üye, onlarca-yüzlerce kere senin gözüne soktu. "dincilik, yobazlık, bağnazlık, geri kafalılık, kadını mal olarak gören zihniyet, kadın üzerinden yapılan siyaset, din tüccarlığı vb..." isimler koydular.

Sen ise bir "gelenek" diyebildin ve senin burnuna da geleneğin tanımı sokuldu.

Bu siyasetin adını burada herkes koyuyor da, sen neyin peşinden gittiğinin adını bile koyamayorsun. Bir isim buldun o da yanlış çıktı bak.

Dini yönden ise zaten konudaki müftü yardımcısı da gerekli şeyleri yazmış. Sen ise dini yönden emir olarak görmediğini de ilk mesajında belirtmişsin.

Ayrıca ben bir şeyi acite falan etmiyorum. Sildiğim mesajının gayriciddi olduğunu söylemiştim. Bak nedenlerini de sana açıklıyorum. Seni ciddiye alıp hala cevap veriliyorsa burada, sen de buna uygun davranmalısın. Konulara sadece nifak sokmak için yorum yapıyor gibi algılanıyorsun (-ki bu da bu şekilde haklı çıkarıyor bunu diyenleri).

Saygısızlıktan kastım ise ortaya bir laf atıp ondan sonra sana açıklama yapan birilerine olmadık cevaplar vererek zamanlarını çalmandı. (Ayrıca o dil çıkarmanda burada çok gereksiz)

Uzman üye olup burada bin mesaj yazman ise yazdıklarını dikkate aldığımızla, demokratlığımızla, başkasının ağzıyla değil de kendi fikirlerinle yazmanla (her ne kadar katılmıyorsak da), ve bazen hakarete maruz kalsan da duruşunu bozmamanla ilgili zaten.

Umarım gelip, bu yazdıklarıma da dil çıkartmazsın.

Peki yazdıklarını değerlendireceğim,
ama konunun özüne dönecek olursak,
şunun cevabını verebilirmisin, başını türlü türlü kapatan milyonlarca kadına senin tabirinle,
"dincilik, yobazlık, bağnazlık, geri kafalılık, vb..."

diyebilirmisin,
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla