Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.11.13, 23:15   #28
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42658
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Türban, Yarın Mecliste Ne Yapmalıdır? - Soner Yalçın

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Bilmiyorum diyemem...Ama aynı sayfaları okumuyoruz sanırım...Bu ülkede bazı kesimlerce geçmişe göndermeler yapılarak lanetler okunan ve adına mutlakiyet veya monarşi dedikleri yönetimlerden ve onun uygulamalarından bizar olduğunu şöyle veya böyle kamuoyuna deklare eden anlayışların, dün şikayetlendikleri şeyi insanlara reva görmelerini şahsen ben anlamakta zorlanıyorum...
Söyle Net olarak yazdiginizda, birazcik anliyorum sizleri.

Zira benimde Türkcem kit oldugu icin, bazen Tasin düsmesi sürüyor, yada tam tersini anliyorum.

Söyle benim anladigim gibi anlatmaya calisayim.

Böyle AKP gibi, Din sömürücüleri Tavsan hamlelerinle, Igne Batirmayi cok iyi beceriyorlar.
Bir taraftan Din dedikten sonra, Akar sularin bile durupta ve hatta ters bile gidebildiklerni gördükleri icin, bunun sömürüsünü yapmaktalar.

Halbuki bir zamanlar Atamiz bile Deniz kenarinda yapilan evin yapimi Agac yüzünden durduruldugunda, Bu Agaci Kestirtmeyip, Evini 4 Metre yana cektirmisti.

Din sömürücü Dinsiz AKP, birak burada agaclari kestirtmemeyi, Camileri bile yikmaya kalkiyor burada!.

Modern Tarihimizde simdi bir Olay aklima geldi.
Su Loby ITLERI, Cevreyi satin aldiginda, Paralarini yatirip, hemen Insaatlara baslamislardi.

Baslamislardida, her tarafin Temellerini kazmaya basladiklarinda, Ortada Bir Arsa ve Ev Kalmisti.

Birde bu Mal Sahibine kazik atmaya kalktiklari icin, Arsasini bunlara satmamis, Cevresi yeni bir Planla cizilen Projenin ortasinda Bu Arsayla Ev kalmisti.

Burada evine bile yolu Kazdiklari icin, su Ev sahibi bunlari Mahkemeye verdiginde, Planladiklari Projenin icine evine ulasabilmeleri icin yer bile birakmaya Mecbur kalmislardi.

iste buna Demokrasi diyebilirsin, iste buna Hak diyebilirsin. AKP´nin yaptigi gibi dayatmalara degil!.

Avrupada Parlamentoya, bir Pacavrali girse, en fazla üzerine gülünür.
Türkiye gibi Tarihi olan bir ülkede, bu durum düsündürür, Kan gövdeyi bile götürür.

Burada ilk önce Atatürkümüze olan Kinlerini söyle bir düsünürsen, bunu daha iyi anlarsin.

Osmanli zamaninda son Sultandan Emiri alan Yüzbasi Mustafa, burada Konstantinopeldeki Cübbeliler kislasini yiktirip, dagitmisti, iste bu zamanda Musatafamiza kin beslemis Zihniyet simdi bunlari kusmakta!.

Dinsizmi yapmadilar Mustafamizi, Imansizmi!.

Hep bu Sapiklarin yüzünden!.

Halbuki Cihan Savasinda yeni cikmis olarak, O zamanin Imkanlarinla bile, 138 Camiyi Tamir ettirtip Cemaate sonmustu Atatürkümüz.

Düsünsene bir kere, Cihan Savasini Kazanmisiz ama, Ne Indüstirimiz var, nede Makinelerimiz, Fabrikalarimiz bile yok.

Üzerine birde, OSMANLININ BORCLARINI BILE YÜKLEDILER!.

Burada Unumuzu ve Bugdayimizi bile disardan getirmeye mecbur kalmistik´ki, burada Milli Fabrikalar kurulup, Tüketicilikten Üreticilige, kendi kendimizi Doyurabilmek icin gecebildik!.

Simdi yine, AKP Milli Fabrikalarimizi Düsmanlara satarak yeniden Üreticilikten Tüketicilige gecmek üzereyiz!.

Yiyecege Vergiler Tavani delerken Elmasa Vergiler silinmekte!.

Dene bakalim Elmasi isirmaya, Karnin doyacakmi?.

Neden Elmas Pazarina Vergiler düsüpte, halbuki burada Silinipte, Köylüye Zamlar üzerine Zam uygulayip Kanini emiyorlar?.

Dedelerinin Topraklari bile ellerinden alinip bunlari Sokaga atiyor bu AKP?.

Bunlarin Büyük Abileri, Yahudi Mosadi öyle söyledigi icin!.

Yeni Rakimizin bile yeni sahibi burada Yahudistan kuruculari, Ingilizler oldu, artik gerisinide kendin düsün!.

Bilmiyorum anlatabildimmi?.

Halbuki burada Türkiyeyi terk ettigimde, 9 yasindaydim, Ücüncü sinifi anca bitirmistim!.

Simdi 50´me iki sene kaldi!.

Bulundugum yerden bunlari görebiliyorumda, sizler neden görmekte zorlaniyorsunuz, anliyamiyorum, belki birisi birgün anlativerir?.

Daha Birkac sene evvelsine Ders verdigim Okula bir Türk Ögretmeni Türkiyeden Tayin edildi.

Oturup konustugumuzda, iste nereden geldin, kimsin diye, Trakyaliyim dedigimde, Trakyanin nerede oldugunu sordu.

Bunun üzerine "Trakyanin", Tuna Nehrinden tut, Karadeniz, Marmaradan Ege denizine kadar bir alanin icinde bulundugunu, bizim Komsumuz, "Atamizin" geldigi Makedonya oldugunu anlattigimda, Sasirip kalmisti!.

Yaa, burada Avrupada yasayan Türkler icin, Türkiye Ögretmen gönderiyor, bunlarin Ögreminini bizlermi Tamamlamamiz lazim?.

Göya Türkiyenin denetiminden gecen Ögretmenler, buraya Türkcemizi Tarihimizi unutturtmamak icin Ögretmen Gönderiyor, Kahrolsun Böyle Hükümet!.

Bunun Tespitini yaptigimdada, cevremde cogunlukla Rizeliler, Erzincalilar bulunuyordu.

Hemde gecen seneye kadar Kirik Türkcemle buna Tarihimizi ögretmeye mecbur kaldiktan sonra, ne yapayim Türkiye Hükümetinin denetiminden böyle gecen Ögretmenleri burada?.

( Bu Tespit 2011 Senesinde olmustu!).

Gelelim simdi birde Buralara gönderilen Hocalara, (Camilerin Hocalari).

Yeniden Hak yemiyeyim, birkac tanesi yeniden tam Hocaydi, Genc olmasina Regmen!.

Buradaki Sakatlik yüzünden, artik Almanya Hükümeti, Heidelberg Üniversitelerinde, kendileri Hoca yetistirmeye baslayip, bunlari Camilere dagitmaya basliyacak.

Neden olarakta burada acik olarak söyliyeyim, Tayyibin Türkiyede olan Müslümanlik az gelip, Misirda olan Salafi Müslüman ismi altida Faaliyetlerini gösteren sapiklarin Dii Kitaplarini Türkiyeye kapak yaptigi ici!.

Belki sizler Din dediginizde, Akar sular durur, halbuki burada halen Öküzler Mööö deyip, Koyunlarda Me ee eee diyor.

Öyle oldugu icin, su Dini kitaplari ellerimize alip, icinde okuyup elestiriyoruz!.

Buradada Sapik Salafiler büyük Kampanyalarla Dini kitaplarini Kur´an yerine Hediye etmeye baslamislardi.

Kusura bakmayin ama, Bulari Dini kitaplari, Bizim Kur´animiza benzemiyor!.

Bunlarin Dini kitaplarinca, Cocuk tecavüzcülügü bile Hoca nikahinla serbest olarak tatbike geciyor!..

Ayni hatayi Hiristiyan Katolik Alemi yapti, burada Cocuk Tecavüzcü Ünvanina sahip olup, Mahkemeye verdigi halde bu Ünvani üzerinden atamadi!.

Iste bu Müslüman diye gecinen Salafilerde, aynen Cocuk Tecavüzcü ve Ölü Tecavüzcü Kulübü!.

Benim Dinimle Bunlarin Dininde Daglar var!.

Burada essas endiselinecek durumda, Tayyibin Hamlesi.

Burada bularin Dii kitaplarini Türkiyede Okullara kapak yaparak bunlari ögretmesi, ardinada, dini geregince, Yasamalarina engel olalari cezalandirmaya kalkmasi!.

Birkac gün sonra, Son Paketinde yazdigi gibi, bir IT cikipta 8 ila 9 Yasinda Cocukla Evlenmeye kalkarsa ne olacak?.

Okullara dayattigi Salafi Dini kitaplarina göre Sebest!.

Cik iste bu Tasin altindan!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla