Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.11.13, 11:13   #3133
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131082
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Günaydın | 2013

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Aydınlık tarafını da sen bulacaksın. Bulamıyorsan da git tüm ışıkları yak göktüzüne nispet. Hatta göyüzüne bir projöktör tut da gözleri kamaşsın.

Yav sen akıllı adamsın yolunu da ben mi göstereyim sana. Her şeyi yönetimden bekleme. Saksıyı çalıştır azcık.

Zaten bir zamanlar Aksami Sabah yapabilmem icin su binadan 4 tane 1000´er Watt´lik Projektör almistim.

Su tesisatin calismasi icin, 80´li senelerinde emek vermistim.

Evdeki Lambalari Komple energi az sarfeden lambalara karsi degistirmis olsamda, halen sadece Isik icin kullanilan Masraflar ayda 84€´yu buluyor.

Birde gelmisler, yok günün isigindan daha fazla Faydalanalim diye, Saatleri degistiriyorlar.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.  
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.