Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.11.13, 21:38   #14
Hasmer
Üye

Hasmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Ettiği Teşekkür: 89
Aldığı Teşekkür: 260
Rep Derecesi : Hasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerdeHasmer Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Site İlgimi Çekti Geldim :) (Hasmer)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Inatci Mesajı göster
Olursun Hasan olursun yeter ki biraz tanımak için kal benim gibi bir şey ararken denk gelip bir daha çıkmazsın Bu arada sen bana bakma stres atıyorum önümüzdeki haftaya enerji toplamak için

Bu sitede Türkçe kullanmaya çok fazla özen gösterilir ki bunu çok sevdiğim için kaldım ben.Bu özenlerden birisi de nicklerimizin anlamlı olması ayrıca da illa büyük harfle başlamasıdır. Yöneticilerimiz çok ciddi bir şekilde dikkat ederler ve değiştirmeni isterler.Onu söylemek istemiştim
önümüzdeki hafta derken hayırdır ne için enerji topluyorsun ben türkçeye zaten çok önem veririm ki bu arada nickdeki kurala ilk defa burda karşılaştım ve baya ilgimi çektide diyebilirim nickteki anlama bende önem veririm gerçi benim nicklerim genelde isimlerin birleştirilmesinden olur hasmer de adımla soyadımın kısaltışmış şekli

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Inatci Mesajı göster
Çektim mi çekiyoruz halâ Hiç affetmiyor hatayı Eh bende de hata yapma olayı bol olunca Yazını düzgün yaz, kelimeleri eksik bırakma,cümlene büyük harfle başla böyle sıralanıp gidiyor işte.
hatalarından birisini bende söyleyeyim benim bildiğim konuların altına flood atılmaz