Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.11.13, 23:27   #77
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Türkiye’nin Büyük Rüyası Gerçek Oldu.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
İnatçı, biz bu memleketin insanlarıyız, aynı forumda yazıyoruz, ben sizleri tuş edilmesi gereken bir hasım olarak görmüyorum,
farklı düşüncelerdeki insanlarız, bir birimize karşı saygılı olmalıyız,
Sen beni hasım olarak görüyorsunki beni acıtmaya çalışıyorsun,
Ak partiden paramı alıyorsun demek çocukça bişi
böyle şeyler acıtmaz beni
Lütfen biraz kaliteli fikirler yazalım
Hangimizin fikirleri kaliteli ve çocukça olup olmadığı tartışılır bir konu ve herkes gibi bende bu kadar körleme savunuculuk yaptığınız taraf olayında espri yaptım ama nedense fazlasıyla alındınız.
Gölcükle bağdaştırma olayına gelince AKP lilerin bu sözleri halâ çivi gibi beynimde çakılıdır çünkü o deprem bölgesinde benim dayımlar yaşıyordu unutmam mümkün değil.Bakış açısını dile getirdim.
Düzgün yapılandırılmadan eyleme geçirilen hızlı trende suç ölen treni süren kişiye atılmıştı Marmaray olayında da bitmeden 29 Ekim'i baltalamak için faaliyete geçirilmesine rağmen suç yine yolculara atılmaya çalışılıyor bende buna cevaben yazdım.Birileri ölürse nasılsa bir bahane daima hazırdır sadece siz bunu görmek istemiyorsunuz olay bu.