Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.11.13, 10:44   #50
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ruhu Çıplak Türbanlılar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dilbade Mesajı göster
1-Toplumun büyük kesimi de türbansız, peki neden türbansızlar Allah'a inanmalarına karşın sırf başları örtülü değil diye dinsiz, inançsız lanse ediliyor.

2-Cennete sadece türbanlılar mı gidecek. Kafi mi?
Cenneti bu dünyada tapulamanın garantisi var mı bir bez parçası ile. Aslolan ruh, edep, iyi niyet, halim selim dürüstlük değil mi?

3-Din büyüklerinin dahi tüm sünnetlere ve itikada dikkat ederek yaşamalarına rağmen ya cennete giremezsem diye gözyaşı döktüğü anları okumuş olmalısınızdır.

Peki toplumun çoğunluğu niçin örtülü ise bu kadar kibir dolu?
Alıntı:
1-Toplumun büyük kesimi de türbansız, peki neden türbansızlar Allah'a inanmalarına karşın sırf başları örtülü değil diye dinsiz, inançsız lanse ediliyor.
Kim öyle bişi yapıyorsa yanlış yapıyor, öyle düşünenler varsa yanlış yapıyor
Alıntı:
2-Cennete sadece türbanlılar mı gidecek. Kafi mi?
Cenneti bu dünyada tapulamanın garantisi var mı bir bez parçası ile. Aslolan ruh, edep, iyi niyet, halim selim dürüstlük değil mi?
Kesinlikle katılıyorum, kimin cennete gideceğini Allah bilir
Alıntı:
3-Din büyüklerinin dahi tüm sünnetlere ve itikada dikkat ederek yaşamalarına rağmen ya cennete giremezsem diye gözyaşı döktüğü anları okumuş olmalısınızdır.
Doğru okudum
Alıntı:
Peki toplumun çoğunluğu niçin örtülü ise bu kadar kibir dolu?
Bilemiyorum, kibirlimiymiş? kibir hiç iyi bişi değil haklısınız
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti