Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.13, 11:31   #60
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131194
Aldığı Teşekkür: 42589
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Ruhu Çıplak Türbanlılar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zorba Mesajı göster
Ben şahsen insanların ellerinden geldiğince en az bir kez hacca gitmesinden yanayım. Bahsi geçen sosyal statü farkının sıfıra indiği, giyim ve kuşamın bile değiştiği, herkesin aynı olduğu tek yer bir kere. İkincisi ise hem peygamberimizin sünnetini hemde dinimizin emirlerini orada yerine getirmiş bulunuyoruz.

Yardım konusu bence zaten yapılması gerekli bir şey. Peygamber efendimiz bile buyuruyor 'Komşusu aç iken Tok yatan bizden değildir' diye.

Dİn konusu çok derin bir mevzuu. Sadece bilmenizi istediğim ve anlatmak istediğim şey görüş ve inançların doğruluğundan ne kadar şüphe edersek edelim bunu bilecek kişiler değiliz malesef. Kararını verebilecek olan da değiliz..

Maalesef burada sizi hayat kirikligina ugraticagim.
Bu Bahsettikleriniz bir zamanlardi!.

Bir zamanlar hatta SAUdi Kiraliyeti, Hz. Muhammedi bile, Cuma Namazina davet etmis, Kiraliyetin VIP Camisinde, Altinla islenmis halilarin üzerinde, Cuma Namazini kilabilmesi icin.

Burada Peygamberimiz, tesekkür edip, Cemaatin icinde Cuma Namazini kilacagini, Camide Allahin Huzuruna ciktiginda, Öbürkülerden Farki olmadigini, sözlerine katmis!.

Gelelim simdi Türkiyedeki gelismelere, Tayyip degilmiydi, Camilere VIP Salonlari getirtmeye kalkan?.

Son VIP Hac´inda bile, olanlardan haberin varmi?.

Abdullah Gül Hac´tayken, "SAUdi Kiraliyeti" Hac´ta 15.000 Hac´liyi beklettirdi!.

bu SAUdi Pezevenk Kiraliyeti, Nasil Cüret edipte, Allahin Huzuruna Cikmak isteyen Insanlari bu sekilde Bekletebilir?.

Demekki, bunlarin Gözünde, herkes ayni "halen" degilmis!.

Bunlarin Hac´i nasil kabül görülür?.

Böyle Dinsizler Yüzünden, Gercek Müslümanlara hakaret edilmistir!.

Bundan 18 sene evvelsine Seytan Taslamasinda olan bir olaya dikkatini cekeyim, gerci bu haber hic bir yerde yayilmadi!.

Burada Seytan Taslamaya giden bir sahis, karsi tarafta bir toplu insan gördügü icin oraya gitmek istemisti.

Bunun farkina varan gizli Polisler, bu Adamin üzerine cullanmis, Dipciklerle bu Hac´a gidene Muamelede bulunmuslardi.

Bundan sonraki arastirmalarimda ve Haberlerdeki uygunsuzluklarda, Hac´a gidenlerin arasina Sizdirilan Gizli Pilisler göze batti!.

Anlasilan bu Hac´ta sunulan Tablo, sadece Büyük bir yalan!.

Bunu sadece ben söylemiyorum, 30´dan fazla Hac´a gitmis Insanlar bile söylüyor!.

Dinimizin Emirleri diye Satirlarini siralamissin, burada Dinimizin emirlerini yanlis anladigini zannediyorum.

Biraz daha arastirmani dile getireyim dedim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla