Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.13, 12:27   #12
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5434
Ettiği Teşekkür: 97429
Aldığı Teşekkür: 135848
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Atatürk'ün Ölümü - Cenazesinin Defnedilmesi | Resimli Anlatım (1938

Yazıları, boğazıma düğümlenen bir şey ile satır satır okudum, resimleri önemle izledim;taaa ki Atatürk’ün naaşını taşıyan treni ve Ankarada karşılanışını görene kadar. İşte o zaman tutamadım göz yaşlarımı.

Bu ne büyük bir insandır ki, her söylediği söz anlatılamayacak değerde; tesbitleri doğru, geleceği tam olarak kestirebilen nitelikte.

Alıntı:
«Bir zamanlar gelir, beni unutmak veya unutturmak isteyen gayretler belirebilir. Fikirlerini inkâr edenler ve beni yerenler çıkabilir. Hatta bunlar, benim yakın bildiğim ve inandıklarım arasından bile olabilir. Fakat, ektiğimiz tohumlar o kadar özlü ve kuvvetlidirler ki bu fikirler, Hint'ten, Mısır'dan döner dolaşır gene gelir, verimli neticeleri kalpleri doldurur.»
Ruhun şadolsun ATAM. Senin fikirlerini inkar edenlerin, yaptıklarını yıkmaya çalışanların hep karşısındayız...

Atatürkçü bir siteye yaraşan bu konu için verdiğin emeklere sağlık, çok teşekkürler ReaL

Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
22 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.