Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.13, 13:03   #64
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131253
Aldığı Teşekkür: 42625
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Ruhu Çıplak Türbanlılar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi paneb Mesajı göster
Usta seni azcık bile anlasam cevap vercem de = )
Gözlerini örtmek bir kalbin yapabileceği en kısa akli duruştur. Ben bu duruşu senin bu yorumuna uzun uzun sergileyeceğim galiba = )

Hayatim boyunca gözlerimin önünden gecen Resimler hep önümde sergiliyorum.

Simdi anlasilabilmesi daha aci gercekleri sergileyecegim.

Polis istasyonlarina gittigimde, gözlerime takilan Afisler, her zaman Tavani cikmami, bu nevi Zihniyete, kinimin daha büyük olmasini sagliyor.

Sözü gecen resimde, Kundakta olan bir Bebegi, Gülümsedi diye, bunu Tesvik olarak adlandirilan Zihniyet, buna tecavüz edisini göstermeye calisiyor.

Böyle aci gercekleri gösteripte, buna karsi önlem alinmaya calisiyor.

Hadi kundagi bile gecelim.

Bir Cocugun Gülümsemesini alabilmek, Insani nasil Mutlu edebilecegini düsünürsen, bunun burada yanlis anlasilmasi, Sapiklarin bunu yanlis yorumlamasi, insani Cileden cikartiyor.

Kusura bakma, simdi tam olarak gaddar bir sekilde Gercekleri ortaya bu Misalle koydugum icin.

Ama burada bu Sapiklarla, Öbür Sapiklarin ne Farki var?.

Allahin Vergisine bile katlanamiyorlar?.

Burada kendilerine Hakim olamadiklari icin, Uydurma Günahlar Gündeme getiriyorlar?.

Bilemiyecegim, bu sekilde anlatabildimmi?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla